BUITENLAND. BINNENLAND. Plaatselijk Nieuws. Gemengd Nieuws. Cool eerlang bloot zal staan is ijzing wekkend. En er worden reeds ge mompeld namen van gegadigden voor zekere ministerieële erfenis, wanneer de oud theoloog, die het drietallig departement beheert, dan toch... Het fauteuiltje kraakt zeer verdacht en onrustwekkend... Beknoptheid en het zooveel doenlijk vermijden van per soonlijke zaken, met zijn zachte, bescheiden stem heeft de nobele iiguur, die den zwaren last van het Parlement, presidium weer op zijne schouders nam, 't bij de aanvaarding van zijn ambt den heeren als zóó wenschelijk voorgehouden... Ik geloof zeer stellig, dat graaf Van Bylandt zich althans eenig Succès van zijne woorden belooft... Heerlijk, haast- kinderlijk optimisme, zonder hetwelk men den moed zou missen, om ter- wille van 's lauds belang, zulke groote en zware offers te brengen Mr. ANTONIO. De waarnemende burgemeester van New-York, de heer Mitchell, ligt over hoop met het hoofd van deNew-Yörk- sche politie, den heer Baker, die zich volgens hem aan insubordinatie heeft schuldig gemaakt. Waarin deze zou beslaan, melden de berichten uit New- York niet waarschijnlijk is het geschil tusschen burgemeester en hoolucom- missaris ontstaan, ten gevolge van de bewoordingen van het schrijven, waar in de heer Mitchell den hoofdcom- missaiis last gaf tot den inval in de speelhuizen in Tenderloin en waarin hij het hoofd der der politie persoon lijk verantwoordelijk stelde voor de juiste uitvoering van zijn lastgeving. Gisteren heeft de heer Mitchell met burgemeester Gaynor geconfereerd. Besloten werd dat de quaestie zal blijven lusten, totdat de heer Gaynor zelf zijn ambt weder heeft aanvaard Uit New-York wordt aan de «Köln. Ztg.» geseind, dat Angelmi Kurd, die geacht wordt het hoofd te zijn van de dievenbende, die bij de brand op de Brusselsche tentoonstelling een groote hoeveelheid juweelen heeft ge stolen, aan boord van de «Louisiana» is gearresteerd. Over zijn uitlevering aan België zal worden onderhandeld. Brand te Duinkerken. In den nacht van eergisteren is een groot gebouw, dat voor verschillende handelaars te Duinkerken als opslag plaats diende, door brand vernield. De aangerichte schade is groot. Men schat het verlies van een enkelen handelaar op 40,000 francs. In de ruimten op den beganen grond lag voor eene waarde van 100,000 franes aan stokvisch en ook een hoe veelheid graan van vele honderden tonnen. Deze voorraad werd ernstig beschadigd door vuur en water. De Troonrede in het buitenland. De «Times" wijdt een hoofdartikel van dezen morgen aan de Dinsdag j.l. door H. M de Koningin uitgespro ken Troonrede en merkt op. dat de door Koningin VVilhelmina aangeroer de problemen geheel gelijk zijn aan die, waarvan ook in Engeland naar een oplossing gestreefd wordt. In het algemeen staat in Nederland zoowel als in Engeland de politieke strijd in het teeken van sociale hervormingen en van tariefbervorming. Een vraagstuk voor de naaste toe komst, aldus vervolgt de «Times", is de houding van Nederland ten opzichte van de voorgestelde Duitsche scheep vaartrechten op binnenlandsche water wegen en op den Rijn meer in het bijzonder, en welke aangelegenheid de meest voorziebtige behandeling eischt. Wij gevoelen volkomen de moei lijkheden. die Holland het hoofd te bieden heeft op den weg der moderne beschaving, maar Nederland heeft de voordeelen van een behoedzaam national temperament"en aldus mo gen wij hopen, dat het voordeel trek ken zal van de misslagen van ande ren bij het tot oplossing brengen van vraagstukken, die met de elders voor komen de alleen in den omvang ver schillen. De betrekkingen met Nederland. De Belgische bladen blijven nog hunne aandacht schenken aan de ont vangst, die aan koning Albrecnt en koningin Elisabeth in ons land ten deel viel: De «Etoile Beige" schreef o.a. «Het blijkt niet alleen, dat van weers zijden de laatste sporen van de oude veeten zijn uitgewischt, maar ook dat de beibe naburen als vrienden, die hunne gemeenschappelijke belangen inzien, met elkander wille verkeren. De tijd is een groote heelmeester. De Hollandsch-Belgische toenadering is bij etapen verkregen, met voorzorgen, geboden door de omstandigheden en de aan noordelijke rassen eigen terug houdendheid. De weg, die doorloopen werd, sedert de samenkomst te Luik in 1863 van koning Leopold Ien koning Willem III was lang. De ontvangst die aan Leopold II in 1883 ten deel viel en de ovatie in 1884 aan Willem III te Brussel gebracht, toonden aan, dat de verzoening was tot stand geko men. Het bezoek van koning Albrecht heelt het bewijs geleverd, dat de verzoe ning oprecht en duurzaam is". Andere bladen, die evenals de «Etoile Beige" de verzekering geven, dat konin gin Wilhelmina bij haar verwacht bezoek aan den koning van België, kan rekenen op eene hartelijke ont vangst van de zijde van alle Belgen zien, zooals het «Journal de Liégs" en de «Gazette de Huy", in het bezoek van koning Albrecht de voorbode van eene gewenschte gunstige toenadering tusschen beide volken. Agende voor de openbare vergade ring van den Raad der gemeente Amersfoort op Dinsdag 27 September 1910, des namiddags ten half twee ure. 1. Voorloopige vaststelling van de gemeente-rekening over 1909. 2. Vaststelling van de rekening van bet stratenfonds over 1909. 3. Vaststelling van de rekening van het Burgerlijk armbestuur over 1909. 4. Vaststelling van de rekening van het Burgerweeshuis over 1909. 5. Benoeming van tijdelijke leeraren aan de Burgeravondschool. 6. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot vaststelling van jaar wedden en pensioensgrondslagen voor het personeel, verbonden aan het Hooger en Middelbaar Onderwijs. 7. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het verleenen vari eervol ontslag aan de ondeiwijzeres in de nuttige handwerken Mej.M. Buyten- huys—Moey. 8. Benoeming van 2 leden van de Commissie van Toezicht op het Mid delbaar Onderwijs. 9. Nader rapport en voorstel van Burgemeester en Wethouders betref fende een adres van de Vereeniging «Johan van Oldenbarneveld». 10. Voorstel van Burgemeester en Wethouders naar aanleiding van een verzoek van de Naamlooze Venoot- schap Amersfoortsche Rijwiel- Auto- mobielenfabriek voorgeen D. H. Eysink tot ruiling van gronden. 11. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het vaststellen van een rooilijn aan de Leusderweg. 12. Vaststelling van eene opgave voor de benoeming van 3 leden van het College van Zetters van 's Rijks directe belastingen. 13. Voorstel van Burgemeester en Wethoudeis tot heffing van vuur-, haven-, en tongeld. 14. Vaststelling van het 3e aan vullingskohier van de inkomstenbe lasting, dienst 1910. 15. Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot het verleenen van af schrijving van inkomstenbelasting wegens vertrek en overlijden, dienst 1909 en 1910. 16. Voorstel van Burgemeester en Wethouders naar aanleiding van een verzoek van de onderwijzeres J. M. de Bruyn tot vrijstelling van het geven van onderwijs in de handwerken. Op de Staalsbegrooting voor 1911 is uitgetrokken f 3500 als eerste termijn voor de herstelling der kapel van het St. Pieters- en Bloklands gasthuis, en een verhoogd subsidie voor de Ambachtsschool. In uitzicht wordt gesteld de aan staande in dienst stelling van het Rijks opvoedingsgesticht op den Berg. In de Begrooting van Oorlog wordt melding gemaakt van het voornemen, ook bij de 4e divisie van het veldleger een mitrailleur-afdeeling op te richten, terwijl een derde afdeeling zal worden gevormd bij het le regiment veld- aitillerie Ook wordt voorgesteld een herziening der ti aktemeriten van de boofd- en de subalterne officieren en der soldijen van de onderofficieren en minderen, welke zou ingaan op 1 April 1911. Gedurende de afwezigheid der ouders wisten Woensdag de kinderen van Van K. aan den Leusderweg luci fers machtig te worden. 't Gevolg was, dat de heele inhoud der kleerkast verbrandde. Buren voorkwamen erger; doch 't is erg genoeg als men bedenkt, dat niets verzekerd was en natuurlijk de Zondagsche spullen tot ascb werden verteerd. De gouden medaille der Leopolds orde is toegekend aan den brigadier der Rijks-veldwacht W. Jongepier, commandant der brigade Amersfoort. De agent van politie B. Mengerink behaalde het politie-diploma. Dinsdag werden 16 van de 46, Woens dag 14 van de 45 candidaten afge wezen. Melden we een poosje geleden hoe winkeliers er hier invlogen toen zij inwikkelpapier kochten, een niet min der ernstige waarschuwing ligt in de volgende nieuwe truc. Hier in de buurt kwam dezer dagen een op provisie belust reiziger van een papierzaak te Amsterdam, die, toen hij geen commissietje kon krygen, beleefd verzocht, voor een volgende gelegenheid den naam eens goed ge speld neer te schrijven. Dit werd gedaan, doch men had niet bemerkt, dat een ander papier, waarop een flinke papierbestelling was geschreven, er onder lag en dat de naam, door het lusschenliggend cal- keerpapier daaronder kwam te staan. In de haast echter liet de reiziger het papier, waarop de commissie ge schreven was, liggen en daarop weid de papieilirma gewaarschuwd. De reiziger kwam een paar dagen later met veel drukte vei tellen, dat de commissie zou worden afgezonden en wilde de handteekening tusschen andere uithalen, toen men tot zijn groote verwondering hem het brielje toonde, dat hij had laten liggen, zoo dat er dus geen bewijs was, zooals hij gedacht had. Hij maakte zooveel drukte, dat zijn »klant« hem zonder veel omhaal de deur maar uitwerkte Zegt het voort en hoedt U voor schade. De kegelclub U. D. I., uit de sociëteit »Vereeniging«, heelt aan haar vele prijzen een gouden medaille toe gevoegd. Bij den internationalen kegelwed strijd, van 10 en 19 September te Amsterdam gehouden, won zij met 269 houten den vierden prijs. De eerste .werd door een deriuim 100 Amster- damsche clubs gewonnen met 275 houten. Ook te Velp staat zij er goed voor. De Amersfooitsche voetbalclub Quick gaat het 20 jaar bespeelde terrein aan den Leusderweg vei laten omdat het niet meer aan de eischen voldeed. De vereeniging heefteen nieuw veld verkregen op 't sportterrein Birk- boven. Dit nieuwe veld is keurig inge richt, heeft bovendien internationale afmetingen. Voor de toeschouwers is een overdekte tribune, terwijl de bulletten van het restaurant Birkhoven lederen Zondag het publiek van het noodige kunnen voorzien. De weg naai Birkhoven is op zich zelf een mooie wandeling. Voor Zondag 25 Sept. is het pro gramma: Birkhoven, Quick IIVoor waarts (Utrecht). Zondag 2 October le wedstrijd van Quick I tegen Rober et Velocitas uit Apeldoorn (bij goed weer muziek). Op beleefd verzoek van den Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente worden de predikbeurten in de St. Joriskerk niet door ons opgenomen. De overige predikbeurten bij de kerk genootschappen zijn op Zondag 24 Sept. geregeld als volgt Evang. Luth. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. L. Schutte Ev. Lutb. Pred. te Amsteidam. Remonstrantsche kerk. Voorm. IO'/j uur, Prol. Dr. B. D* Eerdinans te Leiden. Doopsgezinde Kring. Het Logegebouw Van Persijnstraat No. 1. Voorm. IO'/j uur, Ds. E. M. Ten Cate. Gereforin. kerk (Langegracht). Voorrn. 10 uur, Ds. E. Vonk, Pred. te Gameren, 's Av. 5'/» Ds. E. Vonk, Beide keeren Maandel. collecte. Gereforni. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uui, Ds. Teerink. 'sAv. 5'/i uur, Ds. Teerink. Vrije Gereforni. Gemeente. Voorm. 9'/i uur, Godsdienstoefening, 's Av. 5 uur, Godsdienstoefening. Chr. Gereforni. Gemeente. Lokaal «de Zaaier". Voorm. 9'/» uur, Godsdienstoefening, 's Av. 5'/» uur, Godsdienstoefening. Hersteld Apost. Gemeente in de eenheid der Apostelen. Geb. Eben-Haëzer, Muurhuizen 113 Voorm. 10 uur, Godsdienstoefening. Nam. 4'/i uur. Godsdienstoefening. De vliegtocht over de Siiupion. Een fameus stukje weik Als boven genoemde tocht bewerkstelligd is, en dan de Atlantische Oceaan nog over gevlogen is, «Aber es hat nicht sollen sein!» Zondag j. I. zouden de eerste proeven in het stadje Brieg afgelegd worden. Het was dien dag prachtig weer, van het bergobservatorium kwam een seinbericht dat ook de nevels op de bergen en in de dalen verdwenen waren. Kortom het was toen een ide ale dag om de grootsche doch uiterst gevaarlijke tocht te doen. En toch weid er niet gevlogen. Het bestuui der kanton Wallis, had nl. verboden op Zondag te vliegen, en nu was er eenmaal niets aan te veranderen. Wel waren de vliegers en de com missie woedend, wel deden ze al het mogelijke om dat besluit in te trek ken, doch alles stuitte op de stijf hoofdigheid der Zwitsersche heeren af. Toen Maandag! Jawel, wolken, mot- regentje, nevelen, vei raderlijke berg winden, voila tout! En toch steeg Chaver. de bekende hoogvlieger 's morgens 10 uur op. Dat moet een verheven schouwspel geweest zijn, die witte vogel, al stijgen de, tegen de sombeie bergkammen, ziende afsteken. Al hooger steeg Cha ver, plots vloog hij de eerste bergtop over en verdween uit het gezicht. Zou het lukken? Edoch. 4 minuten later wees men hem elkaar weer aan, en jawel, daar hoog heel hoog naderde een klein stipje, steeds grooter wor dende, steeds dalende, tot na een vei- loop van eenige minuten Chaver weer vlot landde. Hij was blauw van de koude, zijn oogen waren met bloed beloopen. o't Is niet te doen,» zei hij «hoog boven (de bergen, was ik een speelbal dei winden «Met zulk weer, denk ik er niet meer aan Onderwijl was Weysmann op zijn Karman biplan opgestegen, doch was ook weldra door de berg- nevels en de tukwinden genoodzaakt te landen. Hoe zal het afloopen Zouden de trotsche Alpentoppen het niet willen gedogen Over den Simplon gevlogen. Reuier seint uit Brieg, 23 Sept Chavez, de koene Peruaan, is heden over den Simplon gevlogen. Bij de daling sloeg zijn machine om. Chavez islicht gewoiid. De aeroplane is ver pletterd. Opgave van de Vereeniging „HANDEL en NIJVERHEID" van personen die zich in de Gemeente hebben gevestigd, of daaruit ziin vertrokken naar andere Gemeenten, met vermelding van woonplaats, van den 14 September tot en met 20 September 1910. GEVESTIGD. M. Dekker, van Andijk naar Muurhuizen 117. J. de Mots, van Delft naar Wolfertstraat 18. D. H. J. Ravcstein, van Den Haag naar Zwa- nenhalsstceg 5. M. Blankers, van Utrecht naar Utrechtschestr. 4G. E. Schmitz, van Westzaan naar Arnhemschestr. 105. H. H. Broos, wed. H. Krol, van Utrecht naar Bloklandstraat 6. F. Diepeveen, van Vcencndaal naar Barchman WuijLierslaan 0. T. Yerduijn, van Zutphen naar Zuidsingel 65. W. van den Brink, van Utrecht n. Kampstr. 4. W. H. Noppen, v. Apeldoorn n. Beekestaan 21. E. L. M. Doorn, van Den Haag naar Arnhem- scheweg 55. W. A. van Setten, van Hilversum naar Hciligen- bergweg 23. G. Jansen, v. Baarn n. Barchman Wuijtierslaan 6. E. Krol, van Utrecht naar Langegracht 7. D Hendrikse, van Barneveld n. Utrechtschc- straat 21. G. dc Vries, van Utrecht n. Schimmelpennink- straat 50. J. van der Heijden v. Soerabaja n. Nieuwstr. 17. G. van Rouwenhoven v. Zutphen n. Koestr. 25. L. T. van Zwol, v. Lcusden n. Arnhemschew. 28. J. Moor, van Den Haag naar Langestraat 98. W. Meijerink, van Hilversum n. St. Jorisstr. 11. W. Ruitenberg, van Bergen op Zoom naar Utrecht- scheweg 62. G. van Kalleveen, van Nijmegen naar Bloemen- dalschestraat 26. J. van Wijland, v. Driebergen n. Hoogeweg 37. E. B. Beudeker, van Meppel n. Westerstr. 41. A. M. Bezaan, v. Barneveld n. Parallelweg 26. VERTROKKEN. J. H. van Achterbergk, van Aanhe-mschestraat 1 naar Den Burg. R. van Praag, van Groenmarkt 4 naar Rotterdam. J. Jekcl, van H. van Viandenstr. 23 n. Nijmegen. J. Hogeboom, v. Appelw. 13 n. Jourc gcm. Haskerloo. J. Paling, van Utrechtschestraat 30 naar Breda. R. Repko, van Kromincstraat 44 naar Amsterdam. E. van der Geld, van Hoogew. 114 n. Hoevelaken. H. van Dooren, van Liendertscheweg 9 n. Vugt. L. van Rees, van Zuidsingcl 76 naar Amsterdam. A. Groencstein, van Oude Soesterstraatweg 2 naar Soest. M. Silverenbcrg, van Utrechtstr. 9 n. Eindhoven. A. J. Berg, van Groote Spui 33 naar Hoogland. J. F. Winkler, van Punlenburgerl. 21 n. Utrecht. H. van Straaten, van Bergstraat 23 naarSocrabaia. J. van Boxel, van Schimmelpenninckkade 6 naar Nijmegen. M. J. Meijer, van St. Andriesstr. 9 naar Grave. J. G. Admiraal, van Soesterwcg 188 naar Grave. H. C. van Heukelom, van Utrechtschewcg 8 naar Frederiksoord. H. G. Reimerink, van Langestraat 15 n. Goirle. A. A. Heisterkamp, van Korte Bergstraat 26 naar Overveen. S. van Gelder, wed. L. van de Berg, van We verssingel 36. naar Dordrecht. A. van Veen, van Isseltschewcg 11 naar Meppel. W. Heinen, Arnhemschcstraat 19 n.Dedemsvaart. L. R. Kijlstra, van Utrechtschew. 87 n. Den Haag. BURGERLIJKE STANDEN Amersfoort. van 16 tot 23 Sept. 1910. Geboren: Marina d. van Beije Both en Trijntje Margrietha van der Vring. Johannes z. van Johannes Verhoef en Jansje van den Berg. Simona, d. van Simon Vonk en Maria van Loe- vezijn. Petronella Johanna Wilhelmina, d. van Jan Visser en Gerritje Hagedoorn. Cornelia Pieternella, d. van Jan Koudijs en Geertruida Alberta van de Vuurst. Cornelia Mijntje, d. van Andries Prins en Cornelia Omvlee. Marius Gerarda Johan, z. van Hendrik Teerink en Cor nelia Geertje Dana. Cornelia Alijda, d. van Geurt van Leijenhorst en Catharina Hazelaar. Antonius Bernardus, z. van Dirk Snijders en Catharina van der Velden. Willem, z. van Cornells Veldhuijzen en Adriana Engelina van Bijnen, Arie, z. van Jan van Kranenburgen Antonia Renes. OndertrouwdRut van Veencndaal en Johanna Bsrendina Kerkhoff. Mattheus de Bruijn en Aaltje Kraaikamp. Jan van Bergen en Antonia Maria Bezaan. Getrouwd: Theodorus Marinus Oostinjen en Lamberta Maria van der Heijden. Theodorus Antoniuo Smulders en Anna Hendrika Rensing. Gerrit van Laar en Willempje van Sprakelaar. Gerrit Jan Donderwinkel en Mario Polman. Gerardus Thomas Voshart en Ariana Mijntje Blonk. - Carel Steven Adama van Scheltema en Gerardina Gijsbertha van Riemsdijk. Henri Leonard Warnier en Gezina Johanna Catharina Gaillard. Carel Frederik August de Bruijn en Nelly Joanna van Heijcop ten Ham. OverledenBernardus Christ, 33 j., echtg. van Theresia Johanna van den Berg. Cornelia Harkgsveld, 36 j., echtg. van Adrianus Leonar- dus Maas. Leusdcii. van 16 tot 23 Sept. 1910. Geboren: Everardus, z. van Rcijer van Drie en Evertje Wijnen. Jan Wijnand Hendrik, z. van Hendrik Blom en Maartje Kroes. Klara, d. van Karei van Assel en Hasina de Kruijf. Ondertrouwd: Jacobus van de Kuinder en Jacoba Spelt. Overleden: Antonie Wilhelmus Vrijhoef oud 10 maanden. Woudenberg. Ondertrouwd: 22 Sept. Boelem Hubbeling, 30 j. en Gijsberta Veenendaal, 24 j., Overleden: 20 Sept. Gijsbertje van Altena, wed van Alburtus van den Broek, 67 j. MAKKibtKlUHT. AMERSFOORT, 23 Sept. 1910 Tarwe f 0;Rogge I U.Boekweit f 0. Appelen f4.a f 10. t'eren f 6.a 1 20..Nieuwe aardapp. f 0— a f0.zandaurdapp. .'2.50 a f290 Hoendereieren f5.50 a 15.90 per 100 st. Br. eieren f0.a 1 0.Boter !'1.35 a 11.45 per kilo. Mar garine f0.a f0.Zoetein. kaas f0.a f 0. Kippen f 0 70 a f 1 10 Kuikens fl.a f 1 50 Piep kuikens f 0.40 a f 0.80 Ganzen f 0.a f 0.Eenden f0 80 a f1.p. st. Jonge fl.a fl.20. Hazen f 0.a f0Wilde konijnen i 0.a f 0. Tamme f 0.60 a f 1 20 Dunen f0.40af050 p iar. Magere varkens f0 - a 0. Varkens export f 0.a t Zeugen f60.a 1120. Biggen f 11.a f 16 Schrammen fa I 0 Vette koeien f 000.a i 000,Guste koeien f 000. a fOOG.—Kalfkoeien f 000.— a f 000.—Kalf- vaarzen f 00.a f 00.—Os f 000.a f 000. Pmkstieren f O00.a f 000. Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Rogge. heet. Boekweit. 200 heet. Appelen. 30 heet. Peren. heet. Kleiaardappe- en 250 heet. Zandaardappelen, 40000 stuks Hoen dereieren. stuks Eendeneieren, 800 kilo boter, kilo Margarine, Kilo ka-s. stuks Vee. magere varkens Varkens voor exportslagerijen 300 biggen en 25 zeugen. RECLAME. Alleen de nieren kunnen het bloed filtreeren Iedere drie minuten van uw leven gaat het bloed door de nieren ,om gefiltreerd te worden. Wanneer het de nieren bereiktis het zwaar be laden met vergiftige onzuiverheden wanneer het de nieren verlaatis het 't zuiverste bloed van het geheele lichaam. Doch wanneer de nieren niet behoorlijk werken, wordt uw geheele gestel langzamerhand vergiftigd, want de in het bloed achtergebleven vergiften verspreiden ziekte en verderf door het geheele lichaam. Gij gaat u zwak, prikkelbaar en afgemat ge voelen. Uw slaap wordt verstoord en is onrustig, cn somtijds hebt gij eén gevoel of de rug u zou breken, wanneer gij h in het bed omkeert. 's Morgens staat gij 'pp met een ellendig gevoel in uw rug cn met pijnlin de lendenen. Uw oogen zijn dof en opgeblazen, en uw handen en enkels zwellen op. De urinè heeft een onnatuurlijke kleur en komt in zeergroote of zeer kleine hoe veelheden. Bij vochtig weer zijn uw ledematen stram en rheumatisch. Wanneer gij uw nieren verwaarloost, zullen zij hun geschiktheid om het bloed te liltreeren ver liezen, en breidt uw kjfaal zich plotseling uit tot lendenjicht, kwellendj. urinekwalcn, niersteen, waterzucht, heupjicht, chronische rheumatiek, en verwoesting der nieren. Alleen een nierengeneesmiddcl kan de nieren heelen. Foster's Rugpijn Nieren Pillen dienen enkel voor de nieren en blaas. Zij herstellen en heclcn de nieren, en helpen hen om hun kracht te herwinnen tot het fdtreeren van het bloed en het afvoeren van de vloeibare onzuiverheden. De echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen, ken baar aan de handteekening van James Foster op de doos' zijn te Amersfoort verkrijgbaar bij den heer A. van de Weg, Langestraat 23. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a a fl.75 voor één of f 10.voor zes doozen. 6

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1910 | | pagina 2