17 september'1982
COLLEGE VAN BIJSTAND
Tot leden van dit college, aangewezen uit het midden van de raad, worden
benoemd de heren J.J. Ebbers met 23 stemmen en C. Verheus met 24 stemmen
Voorts worden tot leden van het college van bijstand benoemd mevrouw
J.M. Martens-Kaspers met 15 stemmen, mevrouw P.M. van Kleef-Beek met
15 stemmen, de heer R. Vredeveld met 14 stemmen en de heer M.J. van Es
met 24 stemmen, terwijl er op mevrouw I.H.M. Spies-Tilleman 9 stemmen,
mevrouw W.A.A. Stekelenburg-Ruitenberg 9 stemmen en de heer W. van de
Leij 10 stemmen worden uitgebracht.
COMMISSIE VOOR HET MILIEUBEHEER
Tot lid van deze commissie wordt benoemd de heer A.W. van den Breemer
met 16 stemmen, terwijl op de heer F. Ribbink 8 stemmen worden uitgebracht.
Voorts worden benoemd de heren J.R. van Beinum, P.J. van den Breemer,
J.P.C.M. van Donger, A. van Meeteren, W.H. van Roonen, P.H. Veen en
H. Kampf met algemene (24) stemmen.
COMMISSIE VOOR DE GEZONDHEIDSZORG
Tot lid van deze commissie wordt benoemd mevrouw A. Blommers-Biezeno met
17 stemmen, terwijl op mevrouw A.M. Meyer 7 stemmen worden uitgebracht.
STICHTING LICHAMELIJKE OPVOEDING EN SPORT
Benoemd worden de de heren J.J. van den Brakel, J. Jacobs en H. Strietman
met algemene (24) stemmen.
Voorts worden benoemd de heer J. Koppe (algemeen) met 13 stemmen, de
heer P. Moree (atletiek) met 18 stemmen, mevrouw H.H.M. Topper-Van Gelderen
(badminton) met 24 stemmen, de heer R. van de Gaast (basketbal) met 24
stemmen, mevrouw M.T. van Halen-Toutenhoofd (gymnastiek) met 24 stemmen,
de heer J.K. Scholten (handbal) met 17 stemmen, de heer D.U. Stroband
(hockey) met 16 stemmen, de heer L.C. van Vliet (korfbal) met 21 stemmen,
de heer R.L. van Fraayenhove (tennis) met 19 stemmen, de heer H.A. Ankoné
(voetbal) met 13 stemmen, de heer F.J. van Dusschoten (volleybal) met 14
stemmen, de heer P. Schippers (zwemmen) met 13 stemmen, terwijl op de
heer J.W. Kok 7 stemmen, de heer M.B. van Zee 4 stemmen, de heer G.J. Zal
6 stemmen, de heer W. van Hall 7 stemmen, de heer E. Blaauwendraat 1 stem,
de heer C.H.J. de Bruin 2 stemmen, mevrouw M. Schneider 3 stemmen, de
heer C. Boerkool 10 stemmen, de heer H.J.G. Stam 9 stemmen en mevrouw
E.G. Timmer-Geerlings 10 stemmen worden uitgebracht.
STICHTING ZWEMBADEN
Benoemd worden de heren J.J. van den Brakel, F. Ribbink en H. Strietman
met algemene (24) stemmen.
Voorts worden benoemd de heren W.J.J. Daems, P.J. van Doorn, J. Kluën,
J.C. Lucas, J de Rie met algemene (24) stemmen.
STICHTING HUISVESTING BEJAARDEN
Benoemd wordt de heer C. Verheus met 13 stemmen, terwijl op de heer Ribbink
11 stemmen worden uitgebracht.
Voorts worden benoemd de heer Th. Holleman, mevrouw P.J. Oranje-Entink,
de heer G. Stam met algemene (24) stemmen.