Uit den Soester Raad. oVekfaeftoliea/j Olficieele kennisgevingen De reorganisatie van gemeentewerken voor bet laatst in den raad. Soesterberg geen industdeplaats. Debatten rond de Soester vroedvrouw. De Nieuwerhoekstraat wordt Regentesselaan. Waar blijven de histosche namen in Soest? Voor het eerst na het overlijden van Bur gemeester Deketh is de raad onzer gemeente in gewone openbare zitting bijeengekomen op Woensdagmiddag te 2 uur. Alleen de heer Van Klooster ontbrak toen de loco-burgemeester, wethouder Gasilie, om twee uur de vergadering opende. Nadat er gelegenheid was gegeven tot ge bed, deelde de Voorzitter mede, dat de raad eerst gedurende een kwartier in gesloten zit ting zou gaan. Na hervatting van de openbare zitting wer den de notulen vastgesteld van de twee laat ste vergaderingen. j De heer THIJSSEN verzocht 'n kleine verandering. In de notulen stond n-1-, dat fle heer Thijssen tegen z'n eigen voorstel zou gestemd hebben, hetgeen natuurlijk ab surd is. Nadat deze verandering was goedgekeurd werden de notulen verder aangenomen. De heer v. BREUKELEN stelt voor de ver. Jadering niet langer te laten duren dan tot zes uur. De heer GASILLE heeft dit plan reeds en verzoekt de raadsleden zich in verband hier mede zooveel mogelijk te bekorten. I Hierna volgt de mededeeling van de in gekomen stukken. a. Beschikking van de Ministers van Fi nanciën, Binnenlandsche Zaken en Sociale Za ken tot vaststelling van de extra-bijdrage voor 'deze gemeente uit het werkloosheidssubsidie- over 1936. Voor kennisgeving aangenomen. b. Mededeeling van mevr. J. G* Donker-v. Galen en de heeren J. S. van Duren en E. van Eeden, dat zij de benoeming tot lid van het stichtingsbestuur van het Soester Natuur bad aannemen. Voor kennisgeving aangenomen, c. Jaarverslag der Vereeniging voor aan leg en onderhoud van rijwielpaden in Gooi en Eemland over het jaar 1Q36- Voor kennisgeving aangenomen. d. Mededeeling van Gedeputeerde Staten van Utrecht dat krachtens koninklijke mach tiging goedkeuring is onthouden aan het raadsbesluit van 30 Sept. 1936 tot wijziging yan het belasting bedrag voor biljarten. Voor kennisgeving aangenomen. <c. Jaarverslag over 1936 der Provinciale Utrechtsche vereeniging tot bevordering der hygiëne van Moeder en kind. Voor kennisgeving aangenomen, f. Correspondentie inzake gevoerde onder handelingen terzake grondafstand aan den Kampweg, met voorstel deze voor kennis geving aan te nemen. I De heer THIJSSEN verzoekt, om dit punt aan de agenda toe te voegen. Dit voorstel wordt door don Raad goedgekeurd. g. Jaarverslag over 1936 van de Vereen. Vrijwillige Brandweer van „Soesterberg". Voor kennisgeving aangenomen. h. Jaarverslag over 1936 van de Commis sie van Toezicht op het Lager Onderwijs. Voor kennisgeving aangenomen. i. Adres van P. Beekman, verzoekende koop van een perceel bouwterrein gelegen aan de verlengde Talmalaan hoek Soeste: Engweg, werk adres bereids in behandeling is genomen. De heer THIJSSEN verzoekt om dit punt aan de agenda toe te voegen. De heer GASILLE merkt op, dat dit stuk nog niet voor behandeling rijp is. B. en W. fcullen zorgen, dat de raad zoo spoedig mo gelijk over dit punt zal kunnen beslissen. De heer THIJSSEN dringt er op aan, dat 'er haast gemaakt wordt met deze zaak. De adspirant kooper schijnt een zeer kapitaal krachtig rnensch te zijn en dus een goede belastingbetaler in de toekomst. Door traag heid met 't behandelen van dit adres zou ge noemde heer wel eens van plan kunnen ver anderen. De heer NOODER vindt het niet gepast, om een dergelijke handelszaak in 'n openbare vergadering op zoo'n manier te bespreken. Plet adres wordt vervolgens in handen van B. en W. gesteld, j. Adres van H. Groninger te Huis ter Heide, verzoekende ontheffing van de ver bodsbepaling, als bedoeld in de verordening d.d. 30 Dec. 1930 ex art. 4 der Hinderwet ten behoeve van de oprichtng vain een che- misch-technisch laboratorium ter fabricatie van Leder- en houtconserveermiddelen en poets, middelen, welk adres bereids in behandeling genomen is. Dit punt wordt als punt 23 aan de agenda toegevoegd. k. Adressen van M. Scheffer en Mej. J. C. Lcnsink, veözoekende afwijzend te beschik ken op het adres sub j- Eveneens toegevoegd bij vorig adres. 1. Schrijven van H. J. Berning, architect te Hilversum, verzoekende goedkeuring op zijn plan tot verkaveling van de buitenplaats „Vredehof", welk schrijven bereids in be handeling genomen is. Wordt in handen van B. en W. gesteld, m. Adres van P. van Asch en J, W- de Rijk, verzoekende van hen aan te koopen een perceel grond met voorstel hierop geen be slissing te nemen, zoolang de beslissing op het uitbreidingsplan nog niet onherroepelijk is geworden. De heer NOODER dringt er op aan, dat de toezeggingen, die gedaan worden, ook wor den volbracht. Spreker heeft al eens eerder moeten constateeren, dat B. en Wi. wat voor barig zijn met Dcloften en later moet men dan op terugkomen, hetgeen voor de be trokkenen dikwijls schade mede brengt. De heer GASILLE zegt, dat er nooit iets aan de betrokken persoon is beloofd. De heer HILHORST legt de nadruk op 't geen door den heer Nooder naar voren is gebracht. De heer VAN BREUKELEN wenscht dit teere punt nader toe t» lichten. Toen genoemde heeren 't betrokken per ceel grond kochten is hen door een voor aanstaande beambte van Bouw- en Woningtoe zicht gezegd, dat dit stuk buiten het uitbrei dingsplan valt. Nu ze echter het laatste stuk van die grond willen gaan bebouwen, blijkt dat daarop een weg is ontworpen. Spreker stelt voor om door ruil tot overeenstemming te komen. De heer GASILLE zegt, het standpunt van den heer v. Breukelen te deelen. De heeren moeten dan echter met een voorstel komen tot ruil, hetgeen tot nu toe niet is geschied. n. Verslag van het agentschap der ar beidsbemiddeling over 1936- Voor kennisgeving aangenomen, o. Adres van de Soester Werkloozen Or ganisatie inzake roulleering bij productief werk met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. De heer GASILLE merkt op, dat deze or ganisatie niet erkand is. De heer VAN BREUKELEN verzoekt 't systeem 'ns beter toe te passen en niet steeds dezelfde menschen aan het werk te zetten. De heer HELMES wijst er eveneens op, dat steeds dezelfde werklieden te werk wor den gesteld. Spreker had de betreffende wet houder daar reeds herhaaldelijk op gewezen. Wethouder DE BRUIJN zegt, dat hij door de zeikte van den heer Kraaijenbrink verplicht isgeweest ©enige geschikte personen met 'n leidende functie te belasten. De heeren moeten begrijpen, dat dit een zeer tijdelijke maatregel is. De HELMES zegt, dat de wethouder om de zaak heen praat. Het gaat hier niet om 'n bepaald geval maar over het geheele systeem. De heer GASILLE zegt de toepassing van de roulleering te zullen onderzoeken en de noodige verbeteringen te zullen aanbrengen. p. Dankbetuiging van de familie Deketh voor de kranslegging namens de gemeente- Voor kennisgeving aangenomen, q. Schrijven van de afd. Soest en Om streken van de Nederlandsche Vereeniging tot bescherming van dieren, waarbij in over weging word gegeven wederom een dierenarts te benoemen, belast met de behandeling van alle hulpbehoevende dieren, waarvan de eige naar onbekend is of niet bij machte is den dierenarts te betalen, en door aanvulling van de politie-verordening de politie de opdracht te verstrekken, honden die zwervend worden aangetroffen op te vangen, om ze na een zeker aantal dagen, wanneer de eigenaar on bekend blijft, door een deskundige te laten dood-en, In handen gesteld van B. en W. -om prae- advies. r. Schrijven van Mej. J. M. Helsdingen, verzoekende afwijzend te beschikken op het adres van den heer H. Groningen, sub j. Behandeld bij 't betreffende punt van de agenda. s. Adres van G. H. Assink om uitbetaling der recherchetoelage en opname dezer toelage alsmede een hem toegekende tijdelijke toelage in den pensioensgrondslag. In handen gesteld van B. en W. om prae- advies. t. Adres van G. H. Assink om schadever goeding wegens zijne verhuizing per 1 Jan. 1937. In handen gesteld van B. en W. om prae- advies. u. Adres van Mej. R. Westra, inzake be noeming een-er gemeentevroedvrouw. Behandeld bij 't betreffende punt van de agenda. v. Mededeeling van den heer J. H. Star, dat hij de benoeming tot lid van het stich tingsbestuur van het Soester Natuurbad aan neemt. Voor kennisgeving aangenomen, w. Verzoek om 'n deel van de Kampweg tot den grens van Amersfoort niet in het uit breidingsplan op te nemen. De bewoners voe len er bezwaar tegen dat dit gedeelte als be bouwde kom is aangegeven. Dit verzoek wordt door de raad in han den van B. en .W gesteld. 3. Vaststelling van besluiten tot begroo- tingswijziging: a. algemeen© wijziging dienst 1937; Z.h.s. goedgekeurd. b. algemeene wijziging dienst 1936; Z.h.s. goedgekeurd. c. wijziging dienst 1937 verband houdende met de feestelijkheden bij gelegenheid van de vestiging van het Prinselijk Paar ten Pal-eize te Soestdijk; De heer HELMES betreurt het, dat men de 300 gulden voor de werkloozen niet heeft kunnen krijgen. Hij krijgt den indruk, dat B. en W. 't erger vinden dat de muziek niet gesusidieerd wordt. Wat 't zwaarste is moet ook 't zwaarste tellen. Spreker vindt de be langen van de muziek ondergeschikt aan de belangen van de werkloozen. De heer GASILLE icgi uit waarom 't geld voor de muziek zoo zeer noodlg De heer THIJSSEN wenscht vervolgens een en ander te zeggen over de voorgevallen vlaggenkwestie. De heer GASILLE ontneemt hem 't woord en zegt, dat deze zaak op de agenda geplaatst zal worden, zoodra deze zaak geheel af gehandeld is. De heer STRO BAND vraagt, of er in ver band met deze kwestie gelden door de ge meente zijn uitgegeven. De heer GASILLE merkt op, dat B. en W. geen gelden uitgeven als de raad daar niets van weet. Verdere discusie over dit punt wordt door hem niet toegestaan. De heeren Thijssen, Stroband en v. d. Ven dienen dan een voorstel in, dat in handen van B. en W. gesteld wordt om prae-advies. d. wijziging dienst 1937 verband houdende met de reorganisatie van gemeentewerken; Dit punt is een oud stokpaardje van den raad. De heer THIJSSEN vraagt voor dit punt eens speciaal de aandacht van de pers. Daar na begint hij een lange theoretische uiteen zetting van art. 247 der wet, die niet te volgen is. De heeren v. d. Ven, Stroband en Thijssen overhandigen vervolgens een voorstel. Zij stellen voor, dat het aanstellen van tij delijk personeel in de toekomst niet meer door B. en W. maar door den Raad geschied. De heer ENDENDIJK wijst er op dat 't hier niet gaat om personen, maar dat deze begrootingswijziging 't logische uitvloeisel is van een door de raad goedgekeurd besluit. Ofschoon aanvankelijk tegen de reorgani satie zal hij zich als minderheid voegen naar den wil der raad en dus begrotingswijzi ging goedkeuren. De heer NOODER wijst er op, dat de di recteur van Openbare Werken, die hij steeds de hand boven 't hoofd hield, als kneedbaar was is. Nu zijn er reeds 3 rapporten versche- nen en de heer Nooder verwacht, dat het hierbij wel niet zal blijven. De heer THIJSSEN wenscht een beslis sing van de Ged. Staten uit te lokken. Verschillende heeren vallen elkaar fel aan over de met dit punt uitgevoerde verkiezings- propaganda. Bij de stemming verlaten de heeren Hilhorst, Hom en v. d. Berg de zaal Met 6 tegen 5 Stemmen wordt het voor stel aangenomen. e. wijziging gemeente- en wegenfondsbe- grooting, dienst 1936- Z.h.s. goedgekeurd. 4. Voorstel tot conversie van geldleenin- gen. Z.h.s. goedgekeurd. 5. Voorstel tot het verleenen van een aan vullend crediet van f691 04 aan Maatschap pelijk Hulpbetoon over 1936- Z.h.s. goedgekeurd. 6. Voorstel tot intrekking van de raads besluiten van 4 Juni 1936, tot aanvulling van de verordening op de heffing van een straat- belasting en van die op de heffing van een aanlegbelasting. Z.h.s. goedgekeurd. De heer ENDENDIJK spreekt z'n groot® tevredenheid uit over de houding van den raad in deze zaak. 7. Crediet-aanvrage voor particuliere ont ginning in werkverschaffing. De heer HELMES betreurt het, dat de grondbezitters op een dergelijke wijze kunnen profiteeren van de werkloosheid. Voor 15 pet. van de kosten krijgen zij hun werk ge daan. De heer VAN BREUKELEN sluit zich hierbij aan en zal tegen stemmen. De heer ENDENDIJK wijst er op, dat dit werk is, dat anders niet gedaan zou worden, maar nu om de menschen aan het werk te stellen wel wordt begonnen. De heer HOM. dringt er op aan, dat men de wegen die in werkverschaffing zullen wor den verbeterd, ook eens onder handen zal nemen. De heer GASILLE zegt, dat de begrooting reeds lang weg is. Deze begrooting moet ech- ter drie ministeries passeeren, wat nog ai eenigen tijd in beslag neemt. Spreker hoopt echter voor de groot e vacanties der scholen met het werk klaar te zijn. Met de stemmen van de K.D.P. tegen, wordt tenslotte 't voorstel aangenomen. 8. Opnieuw behandeling van het voorstel tot wijziging van de Algemeene Politie-ver ordening betreffende het verbod tot het be- kalken van wegen met politieke leuzen. De heer THIJSSEN wenscht de gemeen tenaren niet in dit punt te binden. Hij laat 't liever aan 't goede fatsoen van de burgers over om dergelijke dingen te voorkomen. De heer NOODER vindt 't wel wat over dreven, dat men 't vervoeren van plakmiddelen ook al strafbaar wil stellen. Hij is daarom tegen 't tweede deelvan de verordening. De verordening wordt met 10 tegen 4 stemmen aangenomen. 9. Vaststelling van een besluit tot wijzi ging der verordening ter voorkoming van brand. j Z.h.s. goedgekeurd. 10. Voorstel tot wijziging van de veror deningen, als bedoeld in art* 6 der Winkel sluitingswet, geldende voor de kappers- of barbiersondernemingen en da slagerswinkels. Z.h.s. goedgekeurd. 11. Benoeming van eenige leden en plaats vervangende leden in diverse stembureaux ter voorziening in ontstane vacatures, wegens het niet aannemen van benoemingen. Conform besloten. 12. Voorstel tot benoeming van een ge meentevroedvrouw. De heer ENDENDIJK merkt op, dat er aan bedoelde dame vage dingen zijn geschre ven. Het besluit van den raad is echter nooit medegedeeld. Hij stelt voor om 't punt van de agenda af, te. vperen en noet eens met be doelde dame 'm overleg t« treden. De heer GASILLE legt uitvoerig uit wat betreft de salarisregeling. De gewezen vroed vrouw heeft thans een pensioen van f 1300. wat hoog er is dan het bedrag wat zij ofl- ciëel verdiende. s 1 De heer STROBAND maant aan tot voor zichtigheid, aangezien de vrouw de zaak reeds in handen van haar advocaat gegeven heeft. Het zou de gemeente wel eens een lieve cent kunnen kosten. De heer HILHORST merkt op, dat ge noemde dame gelukkiger is dan destijds Hum mel, aangezien zij tenminste de zaak zwart op wit heeft. Vervolgens wordt het voorstel van de agenda afgevoerd. Hierna wordt een oogenblik gepauzeerd. Na de thee worden eerst een paar spoed- •eischen.de zaken goedgekeurd, xvl. J 21. Vaststelling van een besluit tot wij ziging der gemeentebegrooting 1937 (wacht geld gewezen hoofdagent van politie) en 22. Voorstel tot vervroegde aflossing van een geldleening op 1 September 1937- 13. Voorstel tot vaststelling van een ca- pitu lan t en v erord enin g Z.h.s. goedgekeurd. 14. Adres van M. van den Broek, ver zoekende ontheffing van de verbodsbepaling, als bedoeld in de verordening d.d. 30 Dec. 1930 ex art. 4 der Hinderwet ten behoeve van het plaatsen van een ondergrondsche ben zinetank van 10-000 Liter, met voorstel van B. en W- Z.h.s. goedgekeurd. 15. Adres van G. J. Landweer e.a., be woners van de Nieuwerhoekstraat inzake de naamsverandering van die straat met voor stel van B. en W. De heer THIJSSEN zegt, dat hij sinds de goed geslaagde feesten bij de blijde incomste voorkeur geeft aan de namen van 't Ko ninklijk Huis. De heer STROBAND wijst er op, dat de naam Nieuwerhoelc kan behouden blijven als later 't pleintje waar de fontein staat klaar is. De heer VAN BREUKELEN wenscht toe passing van 't spreekwoord „Gelijke monnik- ken, gelijke kappen". Wat voor de Konin- ginnelaan kan, gaat ook voor de Nieuwer hoekstraat. De heer v. d. VEN wijst er op, dat alle inwoners der straat het verzoek geteekend hebben op een enkeling uitgezonderd. De heer NOODER vraagt of er door de leden van het Koninklijk Huis goedkeuring is verleend in verband met de voorgevallen kwestie met de Nieuwe Steeg. De heer GASILLE wijst er op, dat het des tijds ging om een weg, die door het domein liep. Dit is echter een zuivere gemeente weg, Hij betreurt het echter, dat de raad zoo weinig hecht aan de mooie historische namen. Het voorstel tot naamsverandering wordt goedgekeurd. Alleen de beide wethouders stemmen tegen. De heer v. d. VEN dankt de raad namens de inwoners van de nieuwe Regentesselaan. 16. Adres van A. Heijnelcamp, verzoeken de verbetering van den Eikenhorstweg, met voorstel van B. en W. De heer ENDENDIJK wijst er op, dat de verzoeker alles gedaan kan krijgen, als hij maar betaalt. Weth. DE BRUIJN legt de situatie daar ter plaatse uit, mede in verband met de water- hoozing. De heer HORNSVED verzoekt verbree ding van de Koninginnelaan bij de betonweg De heer GASILLE zegt, dat men hier spoe dig mede hoopt te beginnen. Het voorstel wordt goedgekeurd. 17. Adres van E. Wijman, verzoekende verlaging van de huursom van een door hem van de gemeente gehuurd perceel grond, met voorstel van B. en W- Z.h.s. goedgekeurd. 18. Vaststelling van besluiten inzake ge meente-eigendommen, t.w.: a. tot vervallen-verklaring van het erfpacht- recht, rustende op de perceelen sectie D. no. 773 en 774; De heer ENDENDIJK wijst er op, dat de voorgestelde maatregel wel wat streng is. De heer VAN BREUKELEN zegt, dat de man lot steuntrekken of erger vervalt als 't voorstel wordt aangenomen. De heer STROBAND wenscht nog eens nader overleg, eventueel ook met de betrok ken hypotheekhouder. Het voorstel wordt goedgekeurd. Mocht de achterstallige pacht nog betaald worden, dan zullen B. en W. op het besluit terugkomen. b. tot verhuur van grond aan J. L. van Noord; Z.h.s. goedgekeurd. c. tot openbare verpachting van het jacht- recht; Z.h.s. goedgekeurd. d. tot in eigendom overnemen van een strook grond van C. van Nieuvvenhuizen; Z.h.s. goedgekeurd. e. tot in schenking aanvaarden van een boom, geplant te Soesterberg ter gelegen heid van het huwelijk van het Prinselijk Paar, alsmede van het om dien boom geplaatste hekwerk. Z.h.s. goedgekeurd. 19. Vaststelling van het voljaarskohier Straatbelasting 1937. Z.h.s. goedgekeurd. Hierna wordt het laatst© punt behandeld. 23. Adres van H. Groninger te Huis ter Heide, verzoekende ontheffing van de verbods bepaling in de verordening der Hinderwet ten behoeve van de oprichting van een chemisch- technisch laboratorium ter fabricatie van le der- en houtconserveermiddelen en poetsmid delen, en adressen van M. Scheffer en Mej. J. C. Lensink, verzoekende afwijzend op het adres, van den heer_ Groninger te beschikken.^ De heer THIJSSEN merkt ©p, dat dil geen plaats is voor een dergelijke industrie. De bewoners hebben reeds gezegd hun huizen te verlaten als een dergelijke fabriek wordt toegestaan. Verschillende raadsled-en wijzen op de on mogelijkheid van een dergelijke industrie daar ter plaatse. Het verzoek van den heer Groninger wordt z.h.s. afgewezen. Hierna volgt de RONDVRAAG. J De heer THIJSSEN komt met een voor stel tot uitbreiding der instructie van den gemeente secretaris. De heer VAN BREUKELEN dringt er op op aan, dat men dc sloten bij de maatweg schoon laat maken, anders wordt de gemeente beboet. Dit zou een zeer sWcht voorbeeld zijn. De heer HOM wijst op een verstopte put. De heer HELMES le-est ©en lange rij vra« gen voor, die door den heer GASILLE op, afdoende wijze worden beantwoord. De heer v. d. VEN dient een voorstel tot her-reorganisatie in. Hierna gaat men over tot het behandelen van de belastingreclames. BEKENDMAKING. Eurgemeester en Wethouders van Soest, maken bekend, dat gelegenheid tot kostelooze inenting zal worden gegeven te Soesterberg en wel op Donderdag 20 Mei a.s. des na middags te 3.30 uur in de R.K. School aan den Verlengden Postweg te Soesterberg. en dat gelegenheid tot het doen nazien der in entingen zal worden gegeven een week later, op dezelfde plaats, dag en tijd. De ouders worden er aan herinnerd hunne trouwboekjes of de geboortebewijzen der in te enten kinderen mede te brengen, terwijl het aanbeveling verdient de armen der in to enten kinderen vooraf goed te wasschen. De aandacht wordt er voorts op geves tigd, dat de maanden Mei en December voor de inenting het geschikste zijn en dat voor inenting speciaal in aanmerking komen kin deren van ©en leeftijd '"sschen 3 en 0 maanden. Soest, 12 Mei 1937- i BEKENDMAKING. j Burgemeester en Wethouders van Soest, maken bekend, dat gelegenheid tot kostelooze inenting zal worden gegeven en wel op Woensdag 19 Mei 1937, des namiddags to 3.30 uur in de o-l- School aan de Middelw.str-; op Woensdag 19 Mei 1937, des namiddags te 4.15 uur in de o-l. school aan de Beetzlaan; op Donderdag 20 Mei 1937, des namiddags te 3.30 uur in de Chr. lagere school aan do Schoolstraat; en dat gelegenheid tot het doen nazien der inentingen zal worden gegeven een weck later op dezelfde plaatsen, dagen en tijdstippen. De ouders worden er aan herinnerd hunne trouwboekjes of de geboortebewijzen der in te enten kinderen mede te brengen, terwijl het aanbeveling verdient de armen der in to enten kinderen vóóraf goed te wasschen. De aandacht wordt er voorts op geves tigd, dat de maanden Mei en December voo* de inenting het geschikste zijn en dat voor inenting speciaal in aanmerking komen kin deren van een leeftijd tusschen 3 en 9 maanden. Soest, 12 Mei 1937- HERZ1ENING DER LIJST VAN INKWARTIERING. Burgemeester en Wethouders van Soest, brengen ter openbare kennis, dat op heden is aangeplakt, en gedurende veertien dagen tet Gemeente-Secretarie voor een ieder ter in zage is nedergclegd. de herziene lijst, be vattende de namen der inwoners, die voor het verleenen van inkwartiering en onderhoud van het krijgsvolk in aanmerking komen, met aan duiding van de male, waarin ieder hunner, naar gelang van de beschik nare ruimte zijner woningen, van de gebouwen en ge.immerta* voor stalling bruikbaar, geacht wordt daarin te kunnen voorzien. Soest, 15 Mei 1937- Burgem. en Weth. voort® i rad. De loco Burgemeester, GASILLE. De Secretaris, J. BATENBURG. 1 BEKENDMAKING Het hoofd van het gemeentebestuur van Soest, brengt op grond van artikel 36 lid 4 der Woningwet hierbij ter openbare ken nis, dat bij besluit van den gemeenteraad van heden is bepaald, dat de vaststelling van een plan van uitbreiding wordt voorbereid voor het aan de Amersfoorlscbesiraat te Soegt- terberg gelegen gedeelte der gemeente, het welk op de bij dat besluit behoorende tceke- ïiing in groen is aangegeven. Soest, 12 Mei 1937. Het hoofd van het gemeentebestuur, .GASILLE®. loro-burgcmcesjcr.

Soester Courant | 1937 | | pagina 5