m m m m m m w m m iü Hf Hf 1 M i M Ons Weekpraatje. Het toerisme ia Nederland, Soest Dj F. VOIGT k Sportkroniek. Burgerlijke stand Invoering van hotelbóns. Toch blijven Parijs* Gene- ve en Weenen goedkoo- per dan Lutjebröek, Waar gaan we heen met de vacantïe? Het is een vraag, waar duizenden zich reeds maandenlang mee hebben beziggehou den; ze hebben haar al tien maal, telkens In anderen zin, beantwoord en op het oogen blik weten velen nóg niet goed, welk plan Ze als definitief zullen aanvaarden. De ver schillende annonces en reclames voor het toeristenverkeer brengen de geesten in de ,war;elken dag maakt men kennis met nieuwe mogelijkheden en oefenen nieuwe bekoringen haar invloed op ons uit. Als ik den lezer en de lezeres een goeden raad mag geven: blijf dan vooral in eigen land. Als journalist, nietwaar, heb ik een algemeen maatschappelijken plicht te vervul len. Ik moet het bevorderen, dat de eigen centjes in het eigen Land blijven en dat de hotel- en pensionhouders straks hun belas ting kunnen betalen. Als journalist zeg ik dus: ga 'n paar dagen naar Mokum, of neem een „muggenbad" aan de Zuiderzeewerken, fiets Öe Veluwe rond, ga „zonnen" in Schevenin- gen of laat je kieken in de ruïne van het Slot van Valkenburg. Ons land is móói let s.v.p, op onze éénige luchten! en vlak. Zoo vlak als nergens. Motief genoeg flus, om in geen geval ergens anders te gaan kijken. Al het bovenstaande zeg en raad ik als Journalist, hoe ik er partikulier over denk openbaar in liever niet We doen tegenwoordig geweldig ons best om het toerisme in eigen land aan te moedi gen. De spoorwegen stellen in de zomer maanden merakels goedkoope vacantiekaarten beschikbaar, waardoor men voor den civielen prijs van f4 den een of anderen „grooten" lafstand in ons kleine land kan overbruggen. En dezen zomer worden, dank zij den A.N.W.B., waarvan men éérst lid moet wor- flen, goedkoope hotelbons beschikbaar ge- Weid, middels welke men per dag voor prij- fcen, varieerende van 38 gulden, in ons land land kan slapen en eten. Maar fooien en de taling van kleine diensten zijn daarin niet begrepen. We doen dus ons best, maar.... toch weer zóo aarzelend en stuntelig, dat duizen- flen dezen zomer de zuidgrens zullen over trekken, omdat reizen en verblijven in het buitenland nog steeds stukken goedkooper 1 Van hieruit kan ik voor 4 gulden Lutje- broek bereiken, 4 gulden kost me ook de- terugreis. Maar voor dezelfde 8 guldens voe ren meerdere auto busondernemingen te Am- Sterdam u en mij heen en weer, naar en van Parijs! En als ik in Lutjebroek aankom, moet ik daar een rijksdaalder per nacht ver slapen en in Parijs bekom ik een goed bur- gerlogies voor 'n gulden. Aan elk snelbuffet In de groote Parijsche zaken, krijg jjc een warm schoteltje van vleesch en gebakken Aardappeltjes met oente voor een prijs, daarvoor men mij in Lutjebroek twee sneed- Jes oudbakken brood met een plakje kaas lerveert. De A.N.W.B. verschaft den Nederlandschen Reizigers nu hotelbons ad f38 per dag, fooien e.d. niet inbegrepen. De Zwitsers ech ter maken in de Nederlandsche bladen re- tlame voor htm land door ons 9-daagsche verblijven in de Alpen aan te bieden voor 138.50. In dat bedrag is de reis heen en Weer Zwitserland begrepen, bovendien lo gies en maaltijden voorts fooien, kur- en iporttaxen, bagagevervoer tusschen station en hotel, bagageverzekering tot 750 Zw. francs, een kaart van het land enz. Wilt ge naar Oostenrijk? Voor 6 dagen behoeft u dat niet méér te kosten dan f37. reis, hotel, maaltijden, fooien inbegrepen. Ik zou niet graag beweren, dat een voyage ttaar Pijrijs, Geneve of Weenen, mooier en gezelliger is dan een toer naar Lutjebroek, maar het is goedkooper. En daarom nógmaals: als ge geld genoeg hebt en gemeenschapsgevoel, blijf dan met aw vacantie in het eigen land. Onze hotel houders en houders van seizoenzaken kun nen het immers niet helpen, dat ze door al lerlei fiscale- en overheidsmaatregelen zóo Zwaar zijn belast, dat ze een plakje kaas naar den pondsprijs moeten berekenen en dat er 15 centen bedrijfsonkosten drukken op een glas ranja. Maar ja, is de beurs schraal, dan za] ;er wel niets anders opzitten, dan 'n poosje naar Parijs, Zwitserland of Oostenrijk te gaan om eenige ontspanning te bekomen. Men zou ook kunnen thuisblijven, maar flat wordt evenzeer duur. Reken er in elk geval op bij het op maken van de vacantiereis-begrooting - dat ge straks weer een nieuw rijwielplaatje zult moeten koopen. Bewaar den rijksdaalder er voor. Leve het Nederlandsche toerisme! I RAADSVERGADERING De raad onzer gemeente is in openbare ver gadering bijeengeroepen tegen hedenmiddag, Vrijdag 18 Juni 1937 te 2 uur, ter behan deling van de volgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen der ver gadering 4-4. 12 Mei 1937- 2. Mededdeeling van ingekomen stukken. a. Rekening en verantwoording van de Rijwielpadvereenïging U.M.O. over 1936 en üe begrooting over 1937. b. Rekening van de Koninklijke Neder landsche Brandweervereniging over 1936/'37 en de begrooting over 1937/'38. Proces-verbaal van kasopname van den gemeente-ontvanger d.d. 18 Mei 1937- d. Een 7-tal door Ged. Staten goedge keurde besluiten van Burgemeester en Wet houders tot verhuur van grond aan A. H. Meiman, E. van Soeren, B. de Beer, R. Vree, B. Breevaart, J. Wi^germans en L. Blaauboer. i e. Twee door Gedeputeerde Staten goed gekeurde besluiten van Burgemeester en Wet houder: tot onderhandschen verkoop van grond aan P. v. Esch en J. Meer-ding en Ir. J. G F. Gijzen» f. Jaarverslag van de Vrijwillige Brand weer van Soest over 1935. g. Verslag van den Keuringsdienst voor Waren te Utrecht over 1936- h. Adres van de bewoners van den Eigen domweg, verzoeKende verbetering van dien weg, welk adres bereids in behandeling ge nomen is. i. Adres van de bewoners van den Krom- Bij zomerkleeding behoort een mooie bruine huid. Dat staat sportief en charmant. Uw gelaat, hals en armen worden snel, écht bruin, indien U deze bij fietstochten en bij verblijf in de zon, inwrijft met AMILDA-zonnebruincrême. Deze be schermt U tevens volkomen tegen vervellen en de zoo pijnlijke zonnebrand. Flacon 90 ct. Tube 60 ct. Doos 50 en 25 ct. meweg, verzoekende zoo spoedig mogelijk verbetering van den Krommeweg, welk adres bereids in behandeling genomen is. j. Verzoek van 3 raadsleden om een raads vergadering te houden ter behandeling van een ingediend voorstel om C. G. J. van Heijst wederom in vasten dienst der ge meente aan te stellen. 3. Vaststelling van besluiten tot begroo- tings wijziging. a. algemeene wijziging dienst 1936; b. wijziging dienst 1936, reserveering. ka pitaalsuitgaven; c. wijziging dienst 1936, verdeelang vaste loonen arbeiders gemeentewerken; d. wijziging dienst 1936, gemeente- en gasbedrijfsbegrooting, overschreden posten gasbedrijf; e. wijziging dienst 1936 in verband met werkloosheidsuitgaven over 1936; f. wijziging dienst 1936, overschreden pos ten gemeentewerken; g. algemeene wijziging dienst 1937; h. wijziging dienst 1937 in verband met werkloosheidsuitgaven over 1937; 4. Voorstel tot wijziging der gemeente- begrooting 1937 in verband met tewerkstel ling van werkloozen uit deze gemeente bij de Centrale werkverschaffing op militaire terreinen. Deze wijziging b.etreft een bedrag van f 2725. 5. Voorstel tot vaststelling van besluiten inzake toekenning v. i subsidies aan instel lingen van weldadigheid. Bedoelde subsidies werden gevraagd door: Groene Kruis, .Wit-Gele Kruis, Ned. Hérv. Wijkverpleging en St. Elizabeths-Ver eeniging. 6- Behandeling van het verzoek van het Bestuur der R.K. Mariaschool om mede werking ingevolge art. 72 der L.O. Wet te verleenen voor de uitbreiding enz. dier school, met voorstel van B. en W. 30 December 1936 besloot de raad tot uitbreiding van genoemde school met één lokaal. Waar thans blijkt, dat zeer spoedig een dusdanig aantal leerlingen wordt ver wacht, dat nog meerdere ruimte benoodigd zal zijn, stellen B. en W« voor den aan bouw van beide lokalen gelijktijdig te doen geschieden, waardoor een aanzienlijke be sparing in de kosten wordt verkregen. 7. Voorstel tot het aangaan met de gem. Amersfoort eener nieuwe overeenkomst in zake de toelating van leerlingen uit deze gemeente tot de openbare scholen in Amers foort. 8. Schrijven van de afd. Soest en Om streken van de Nederlandsche Vereeniging tot bescherming van dieren, inzake be noeming van een dierenarts en aanvulling der Algemeene Politieverordening met voor stel van B. en W. B. en W. stellen voor niet tot we deraanstelling vspi den dierenarts over te gaan. Wel zijn zij bereid een regeling met bedoelden arts te treffen voor behandeling van dieren, welke op den openbaren weg gewond raken en voor gevallen, dat door de politie hulp moet worden ingeroepen. «J. Adres van G. v. d. Hoef en D. Ch- Stam, verzoekende in beroep bouwvergun ning te verleenen. Bedoeld adres betreft den bouw van een blok van 4 woningen aan het Kerk- pad Z.Z. 10. Adres van de Vereeniging „Soester- berg's Bloei" te Soesterberg, verzoekende het daarheen te willen leiden, dat te Soes terberg niet kan worden opgericht een transportwerktuigenfabriek, met voorstel van B. en W. B. en W. wijzen er op, dat een beslissing als hier gevFaagd niet tot de com petentie van den raad behoort, waarom zij voorstellen bedoeld adres voor kennisgeving aan te nemen. 11. Voorstel tot benoeming van een ge meentevroedvrouw. B. en W. stellen voor met ingang van 1 Juli a.s. tot benoeming over te gaan. 12. Benoeming van een Voorzitter en le- aen der Commissie van toezicht op de ge meentelijke arbeidsbeurs. B. en W. stellen voor te benoemen één voorzitter en 4 leden, te weten 2 le den-werkgevers en 2 leden-werknemers. B, en W. geven hiervoor de navolgende, voordracht: Voorzitter: 1. H. J. Gasille 2* D. A. de Brujjn. Leden-werkgevers: 1. W. v. Asch. 2. A. Mulder. 3. G. H. v» d. Berg. 4* G. G. Mol. Leden-werknemers: 1. T. v. Leuveren. 2» A. G. den Besten. 3- H. M. Reulen. 4* H. Boersma. 13. Adres van D. Kroon, verzoekende restitutie van een bedrag van f 5.we gens schade, welke hij zou hebben geleden door de schuld van gemeente-ambtenaren in de uitoefening hunner functie, met voor stel van B. en W. B. en W. stellen voor afwijzend te beschikken. 14. Vaststelling van nieuwe verordenin gen, als bedoeld in art. 6 der Winkelslui tingswet, geldende voor de kappers- of bar biersondernemingen en de slagerswinkels. 15. Voorstel tot vaststelling van een ca- pitulantenverordening. 16- Behandeling van een voorstel van een drietal raadsleden tot het wederom in ge meentedienst aanstellen van C. G. J. van Heijst in de functie Technisch Ambtenaar Ille klasse. 17. Voorstel tot wijziging van de jaar wedde van den hulp-keurmeester. Bedoelde wijziging bevat een ver hooging der aanvangsjaarwedde van den hulpkeurmeester van f 1377.50 op f 1450. zulks in verband met een bemerking van den min. van Soc. Zaken. 18. Behandeling adressen van G. H. As- sink, voorheen hoofdagent van politie, be treffende: a. alsnog toekenning van een recherche- en tijdelijke salaristoelage. b, tot toekenning eener vergoeding in ge maakte verhuiskosten. 19. Voorstel tot vaststelling van eenige strafverordeningen, regelende onderwerpen, welke thans voorkomen in de Algemeene Politieverordening. Bedoelde vaststelling betreft verorde ningen op: het vervoeren en begraven van lijken; het rooken door jeugdige personen en het gebruik van weegwerktuigen. 20. Voorstel tot vaststelling van verorde ningen op de heffing en invordering van schoolgelden. 21. Vaststelling van een besluit, tot wij ziging van het raadsbesluit van 7 April 1932, betreffende het in eigendom overnemen van strook en grond s. 22. Vaststelling van een besluit tot het oninbaar verklaren van posten behoorende tot den dienst 1936. 23. Behandeling van belastingreclames. 24. Vaststelling van een besluit tot ver huur van grond aan A. Hilhorst. 25. Voorstel tot ruiling van grond met A. H. van Brummelen. Betreft grond aan de Soesterbcrgschestraat. 2Ó. Voorstel tot verkoop van grond aan P. Beekman. Betreft een perceel grond aan de Verl. Talmalaan hoek Soester Engvvcg. 27. Cxediet-aanvrage voor verhooging van het voor onderhoud van wandelplaatsen en plantsoenen geraamde bedrag voor losse loo nen. B. en W. vragen een crediet groot f 800. Gezondheid in Uw huid. Witte Purol houdt en maakt Uw huid mooi en gezond. Doos 30, Tube 45 ct. Bij Apoth. en Drogisten. SOESTER SCHAAKCLUB. Oplossing stelling no. 30: a) wit begint; 1. Kg5Kb5; 2, Kh4:Kc6; 3. Kg5 Kd74. Kg6 en wint b) zwart begint; 1, Kb52. Kg5 Kc63. Kh4Kd7 4. Kg5 Ke7 5. Kg6 Kf8. remise. In de stellingen 29 en 30 hing de winst af van slechts één tempo. Nog sterker komt dit tot uiting in de volgende stelling; degene, die aan zet is, wint. Stelling No. 31. ZWART, abcd e fgh Een oude dame, die ooggetuige was van het ongeval, raakte zoo van streek, dat ze een oogenblik het bewustzijn verloor. Toe geschoten omstanders wisten haar echter door middel van eau de cologne spoedig weer bij te brengen. Burgern. Grothestraat 30 Telefoon 363 - Soest GED1PL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw BRIL, ook volgens recept van H.H. Oogartsen, een vertrouwd adres ALGEMEENE LEDENVERGADERING E.S.V.A.C. Maandagavond hield de voetbalvereeniging Esvac in de groote zaal van hotel Eemland een buitengewone algemeene ledenvergadering, Een zeer belangrijke agenda was voor deze vergadering vast gesteld. Behalve het bestuur waren er ruim 25 leden aanwezig toen om half negen de heer Clements, voorzitter der vereeniging, de ver gadering opende met een enkel woord van welkom aan allen. Hierna was het woord aan de secretaris der vereeniging, de heer J. Schoppenhouwer, voor het voorlezen van de notulen. Zonder verandering werden deze onder teekend door. den voorzitter. Bij de ingekomenstukken bevond zich een schrijven van den heer Voskuilen. Hierin deel de deze h^er mede, dat hij het lot, waarop de hoofdprijs van de Esvac verloting was gevallen niet meer kon vinden^ Hij verzocht de vereeniging, daar het vaststaat, dat hij het betreffende lot gekocht heeft, nem de prijs alsnog toe te kennen. Op voorstel van den heer Schutte wordt het bestuur gemachtigd om bij de gem. politie te rade te gaan en overeenkomstig het daar ingewonnen advies te handelen. Verder was er een verzoek van de voet balvereeniging „De Pionier" te Amsterdam om een tweetal wedstrijden te mogen spelen Dit verzoek zal het bestuur in overleg met de elftallencommissie behandelen. Hierna werd behandeld het voorstel van het bestuur om een straf commissie in te stellen bestaande ;uit twee leden van het bestuur en twee leden van de elftalcom missie. Dit voorstel werd niet goedgekeurd, om dat verschi.lende leden bezwaar hadden te gen de samenstelling van -een dergelijke commissie. De benoeming van de elftalcom missie kon niet doorgaan, omdat de door het bestuur gestelde candidaten zich op het laatste oogenblik nog terugtrokken. De reglementswijziging werd in zijn ge heel goedgekeurd. De rondvraag bracht geen nieuws. Te ongeveer elf uur kon de voorzitter de vergadering sluiten met woorden van dank aan de leden voor de betoonde, belangstelling. ARBEIDSBEURS. In totaal stonden heden ingeschreven 266 personen. Voor de verschillende ambachten gelden de volgende cijfers: 2 Letterzetters, 3 drukkers, 24 metselaars.. 37 opperlieden, 17 timmerlieden, 28 grond- arbeiders, 5 schilders-behangers, 7 stucadoors, 1 betonwerker, 1 spoorlegger, 1 meubelma ker, 1 houtbewerker, 1 kleermaker, 1 naai ster, 1 schoenmaker, 1 loodgieter, 3 chauf.- mont., 2 mach.-bankwerkers, 2 smeden, 2 draaiers, 2' electriciëns, 1 rijwielhersteller, 1 vijler, 1 fitter, 2 sigarenmakers, 5 slagers, 3 land-arbeiders, 23 tuinarbeiders, 3 win- kelbed., 2 vertegenwoordigers, 13 chauffeurs, 2 colporteurs, 4 transport-arb., 2 loopjongens, 1 incasseerder, 8 kantoorbedienden, 1 teeke naar, 3 huash. diensten, 38 losse arbeiders en 4 fabrieks-arbeiders. WIT. Eerstvolgende clubavond wordt er weder een ronde gespeeld van den zomerwedstrijd. Clubavond: lederen Dinsdagavond in hotel Carlton, Soestdijk, van 8 tot 12 uur. DIJBEEN GEBROKEN. Toen A. de G., na 'n rit te paard, terug wilde keeren naar de manége te Soest, wilde hij, gekomen op den Soesterbergschc- straat, het paard in draf brengen. Door zijn onkundigheid op 't gebied der rijsport en mede door de gladde betonweg sprong het paard plotseling een eind vooruit. G. haalde in zijn schrik het paard teveel naar rechts, zoodat het paard rakelings langs een boom reed. G. raakte bekneld tusschen de boom en het paard en viel op den grond. Dr. RoëlI van „Zonnegloren" constateerde een breuk van het dijbeen. Per ziekenauto uit Amersfoort werd G. naar z'n woning te Zeist vervoerd, 4 SCHOOL-VOE- .-WEDSTRIJDEN. E.S.V.A.C. Begunstigd door prachtig weder zijn de twee eerste dagen der schoolwewd strijd en uit stekend en vlot verloopen. Er werd enthousiast, sportief door de jon gens gespeeld en vooral in de afdeeling A. ontbreekt het niet aan spanning. De uitslagen waren: Afdeeling A. v. Wely v. Iep eren 01 Lub v. d. Hucht 21 v. Wely Lub 2—1 v. Ieperen v. d. Hucht 80 I v. Wely v. d. Hucht 30 Lub v. Ieperen 10 v. d. Hucht Lub 01 v. Ieperen v. Wely 00 De stand is hier thans: f^eeling A. Lub 4 3 0 1 6 5—3 v. Ieperen 4 2 1 1 5 91 v. Wely 4 2 1 1 5 5—2 v. d. Hucht 4 0 0 4 0 114 Voor de B. afdeeling is door de geringe inschrijving het pleit reeds beslist. De leer lingen van v. d. Wal moeten alleen a.s- Za terdag nog toonen ook tegen geroutineerde spelers te kunnen voetballen. De stand is in afd. B. v. d. Wal 2 2 0 0 4 20— 4 v. d. Hucht 2 0 0 2 0 4—20 Zaterdag a.s. de laatste dag, indien er tenminste in de afd. B. geen 2 elftallen ge lijk aankomen, want dan zou een beslissings wedstrijd noodzakelijk zijn. Plet programma is als volgt. Afd. A. 2.30 uur Lub v. Wely 3.10 uur v. d. Huchtv- Ieperen Afd. B. 3.50 u- v. d- WalEsvac jeugd-*,'fiil Afd A. 5 uur v. I^D^ren Lub. 5.4ü uur v. d. Hucht v. Wely Daarna volgt direct de prijsuitreiking. WEDSTRIJDEN OM HET KONINGIN EMMA MONUMENT De eerste wedstrijd van deze serie is uiterst sportief en spannend verloopen. Victoria uit Hilversum is er niet in ge slaagd E.S.V.A.C- een nederlaag toe t« brengen en moest zelfs met 43 de vlagj strijken. Met het oog op de Olympische Dag te Amsterdam is voor dien dag geen wedstrijd vastgesteld. GEBOREN: Petrus Timotheus, z. v. J. T. v. Burgsteden en J. H. v. Doornik, Veldweg 11; Maria Theresia, d. v. A. Willemse en C. E. Hilhorst, Eikenlaan 27; Cornelia Hendrika, d. v. C. v. d. Breemer en H- v. d. Heuvel, Ferd. Huycklaan 2; Benedictus Gotfried, z. v. G. v. d. Berg en K. Schönweiski, Ossen» damweg 28; Aaltje, d. v. R. Vree en A, van Ammen, Dorresteinweg 43Dick, z. v. H. Bos en E. Couvert, Braamweg 108; Pe trus z. v. P. v. Fulpen en G- Kok, Duinweg 2e. Yvonne, d. v. S. v. d- Braak en B. G. v. d. Wal, Hartmanlaan 82; Jannette Hertha, d. v. J. v. d. Broek en G- A. Niethmann, Kerkstraat 28; Harry Sierk, z. v. S. Wouters en E. Buma, Wilhelminalaan 2; Wilhelmus Hendrikus, z. v. J. Zeggelaar en A. W, Dase- .laar, 2e Weteringpad 4a. GEHUWD: J. Schouten, 29 jr. en M. Wahl, 30 jr., Klaarwaterweg 48. OVERLEDEN: Heintje v. d. Bunt, 80 jr., wed. v. J. v. d- Horst, Kerkdw.str. 2- .GJEVESTIGD: W. F. J. v. Genderen m. g Dorresteinweg 45; A. L. Ritmeester (inw.)', Soesterb.str. 118; H. Langendonk m. gez., Nieuwe weg 74; G. Tillema imw., idem; B. E, v. Kempen inw., idem; H. Pepels in\V., Verl, Postweg 68; J. Bolman m. g., Hartmanlaan 45a; G. Klinge inw., Kolonieweg 5; E. Conijn, Wilhelminalaan 27; C. R. J. Stok inw, idem; J. H. v. Loo, Talmalaan 6; M- A. Bouman m. vr., Amersf.str. 19; M- Swagerman inw., idem; C. J. Stigters-Maréchal, Stadh.laan 21; E. Schönfeld m. vr., Kerkdw.str. 18; B. W. C. Dwars m. vr., Julianalaan 65; T. Stout- handel inw., Birktstr. 84; W. H- B- Scharrob inw., Beethovenlaan 12; L. J. Plas inw., Luchtvaartafd.; li. C. C. M. v. Wijk inw-, Birktstr. 34; N. P. Beuk, Van Weedestr- 57; D. M. Nieuwboer inw., Kon.laan 25; L. v, Herk-Wondergom inw., Stationsweg 12; K. Verboom-v. Oosten inw., Pelikaanweg 1; J. v. Altena, Pijnenburgerlaan 3; A. Vlaanderen m. dr., Molenstr. W-Z. 10; M. I. Holthuizen- Peper, Heuvelweg 41; M. J. Laming inw., Amersf.str. 122; J. v. Poppal inw., Stadh* laan 130; A. de Ruiter inw., idem; A. Schaap- Verboom m. dr., Pelikaanweg 1; Wi. Hen driks m. vr-., Sophialaan 23. VERTROKKEN: J. J. 4e Bruijn v. Lucht vaartafd. n. de Bilt, Paltzerweg 109; O* Breeuwsma v. P. Potterl. 10 n. den Haag^ Vijzelstr. 200 II; B. J. F, F. Schattenberg, Kerkpad N.Z. 35a n. Sittard, Rijksweg Noordl 18; B. F. v. Thienen, v. B. Grothestraat 15! n. Hoogland, Hoogl.weg 100b; M. J. v. Asch, v. Kerkpad Z.Z. 19 n. A"foort, Begoniastr. 18; G. Reeder m. g., v. Soesterb.straat 30 n. Laren (N.H.), Jagersweg 22; A. M. Over- goor, v. Vredehofstr. 1 n. H'sum, G. v. Ani- stelstr. 64; J. J. Koning, v. Schrikslaan 52 n. R'dam, Henegouwerlaan 72; G. de Klerk, v. Kerkpad N.Z. 45 n. Haarlem, Schoterweg, 26; A. Woudenberg, v. Vosseveldl. 12 n« Culemborg, Heerenstraat 41A. G. Bruijnis, v. Soesterb.str. 125 n. Baarn, Amsterd.str. 16; J. H. M. v. Meel, v. Van Weedestr» 11b n. Zeist, Hortensialaan 54; J. C. J. M. Lipp- mann, v. Luchtvaardafd., n. Zeist, Socratesi- laan 6; Wed. ,W. F. de Boer-Dil, v. D« Beaufortlaan 2 n. Koog a. d. Zaan, Raad- huisstr. 15; J. P. M. Frietsch m. g., v. Kerk- str. 10c n. H'sum Mauritslaan 16; J- P» Zwol, v. Krommeweg 12 n. Ned. Indië, p« S.S. „Johan de Witt"; C. Drost m .g., van Kolonieweg 13 n. Zeist, de Wetlaan 37b; A. A. v. Meurs, v. Hoogte 50 n. R'dam, Wijnhaven 151b; J. Walhout, v. Soesterbi str. 125 n. Utrecht, Wilhelminapark 28a; H« v. Asch, v. Soesterengweg 54 n. H'sum, J« v. d. Heydenstr. 25; M. M. Tamson v- D* Costalaan 4 n. R"-1 Bruinstr. 22d. VERHUISD: H. Fischer, v. B. Grothestr. 64 n. Kon.laan 137; J. v. Schie, v. Utr.weg 10 n. Wicksl. W.Z. 11; T. v. Brummelen, v< Kerkstr. 13 n. idem; I. J. v. d. Wal, v« Beetzlaan 106 n. W. Pyrmontl. 52; C. Ka reisen, v. Julianalaan 36 n. idem; N. Elzinga, v. Birktstr. 31b n. Torenstr. 3; E. J. Ver meulen m. g., v. Ossendamw. 49 n. Braamw- D. Catoen m. vr., v. Van Maarenstr. 3 naar; Banningstr. 50; J. v. Ark el m. dr., v» Tal malaan 35 n. Schrikslaan 41C. J. v. d< Wijngaard m. g., v. Kerlcpad N.Z. 17a n« Heideweg 29; D. Lub, v. Verl. Schoolweg; 13 n. Luch Waar taf d.; R. H. J. Reintjes, van Pr. Bernhardlaan 6 n. Julianalaan 6; P- A- J< Reintjes, idem; C. F. v. d. Heuvel, v. Barto- lottilaan 49 n. Hartmanlaan 1A. Slosorz, v. Parklaan 1 n. Gallenk. Pelsweg 2; G Pas man, v. Beukenlaan 15a n. Talmalaan 6; O1- Grootveld m. g., v. Gr. Melmw. 11 n. W- Toplaan 1; C. v. Halewijn, v. den Blieklaan 59 n. Schoolstr. 20i; G. Th. ter Heerdt, v« Talmalaan la n. Kerkpad N.Z. 35a; J. Al- bers v. Kon.laan 135 n. B. Grothestr. 4; B« Linschoten m. vr., v. KI. Engendaalw. 2 n« Nieuweweg 36a; W. Rating, idem; G. J- W. v. d. Brink, v- Beukenlaan 33a n. Kerk dw.str. 5; J. L. Nieuwpoort m. g., v. Hartweg 5; J. Robbertsen, v. Vinkenweg 9» n. Kerkstr. 7; Wed. J. C. Kooge, v» Soesterb* str. 95, n. Soesterb.str 97; A. Th- L. Sak verda, v. Heuvelweg 41 n. P. Potterlaan 3{ A. de Bruiin. v. Laar.-'r. 58 n. Kon.laan 142*

Soester Courant | 1937 | | pagina 2