TWEEDE BLAD Winterjassen Costuums Japonnen Mantels extra verlaagd in prijs De Burgemeester voor de microfoon. Torenstraat 3b Telefoon 2424 Burgerlijke stand DER GECOMB. KOESTER BLADEN VAN VRIJDAG 10 DECEMBER. 1937. De Luchtbeschermingsdienst, Ge Burgemeester onzer gemeente Mr. W* A. Visser heeft via de Radio-Centrale Soest- dijk, de ingezetenen opgewekt de Luchtbe- schermingsdiocit alhier te steunen. Met het doel, de woorden van onzen Bur gemeester, in geheel de gemeente bekend te maken, drukken wij zijn woorden in extenso af. De Burgemeester sprak als volgt: „Wanneer ik hier enkele minuten aandacht wil wijden aan het vraagstuk van de Lucht bescherming, dan ligt het geenszins in mijn voornemen, dit onderwerp als zoodanig te be handelen of om in een beschouwing over de tail-punten af te dalen. De motieven, die mij hierbij leiden, zijn, op slechts een punt gecon centreerd, n.l>, om de bevolking van Soest langs dezen weg op te wekken zich aan te melden als lid van één van de diensten, welke voor het functionneeren van een goede Lucht bescherming onontbeerlijk zijn. Ik doe dit om twee redenen, redenen, die elkander kruisen. De eerste is, dat ik zulks mijn plicht acht. De gemeente Soest is in verband met de aanwezigheid van de Luchtvaartafdeeling geplaatst in de eerste, dus in de hoogste gevarenklasse. Deze omstandigheid heeft con sequenties, consequenties waaraan de gemeen telijke overheid zich niet kan onttrekken, maar die ook voor de inwoners van Soest zeer reëelen. inhoud hebben. Ja, op dit terrein moeten Overheid en Burgerij elkander vinden, eendradhtig samenwerken in het sterke be wustzijn dat men er dan alleen in slagen kan om onze gemeente, ons huis, ons gezin te be schermen tegen gevaren vanuit de lucht. Een afdoende bescherming zal wel nooit mogelijk zijn. Maar tot die luisteraars, die met veel scejttis tegenover dit vraagstuk staan zou ik willen zeggen: hetgeen bereikt kan worden is werkelijk zeer de moeite, ongetwijfeld offers waard. De Regeering heeft gemeend deze aange legenheid op een basis van vrijwilligheid te moeten behandelen. Den weg van dwang heeft Zij enkele uitzonderingen daargelaten niet spillen inslaan. En daarom richt Zij zich tot Yn»7 volk van Nederland, daarom richt ik mij vanavond t»*» de mannelijke en ook in niet mindere mate to» vrouwelijke inwoners van Soest, (m.u*v de gewone, dienstplichtigen en de buitengewone dienstplichtigen beneden de dertig jaar) met het dringend verzoek: be schaamt het aldus in U gesteld vertrouwd? niet. Ari/r jding nog tot 15 Dcccmber- Meldt U alsnog in grooten getale ten ge- mcentehuize aan om onder leiding van den heer Wüst er toe mede te werken, dat deze gemeente een Luchtbeschermingsdienst krijgt, Soest waardig. Men zal U aldaar gaarne uit voerige inlichtingen over een en ander ver strekken. En wacht er niet te lang mee, om dat ik mij de sluiting van den inschrijviings- termijn gedacht had op 15 December. Ik sprak over een tweede motief, hetwelk mij tot dit radiopraatje bracht en wel dit: ik acht het niet uitgesloten, dat naast laksheid een zekere mate van schuchterheid er tot dus ver nog velen er van heeft weerhouden zich voor een der diensten aan te meiden. Men vindt het wat griezelig of wat militairistiscb misschien. Laat ik dan hier nog eens uitdrukkelijk mo gen vaststellen dat behoudens bij enkele numeriek zeer onbelangrijke groepen ons Nederlaiidsche volk er, dwars door politieke inzichten of religieuse overtuigingen heen, los van rang of van stand, diep van overtuigd is, dat hier ligt een nationale taak, dat wij hier te doen hebben met een primairen eisch van humaniteit, van meaischelijkheid. Werkelijk principieele bezwaren die ik persoonlijk mij overigens niet kan indenken zullen slechts bij zeer weinigen gevonden wordern Laten wij alzoo in Soest niet achterblijven. Laten wij de handen ineen slaan. Laten wij als ernstige, denkende menschep begrijpen, dat wij ons niet aan onzen plichjt ten deze onttrekken kunnen. Laat ons in de overtuiging, dat ook hier 'eendracht macht maakt, ons aaneensluiten om mocht, hetgeen God verhoede, Nederland aangevallen worden te beschermen, het geen ons dierbaar is, te verzachten leed, dat j door vreemde aanvallers onzen medeburgers i werd toegebracht. In het vertrouwen, dat Soest mij zal be grijpen en mij zal steunen, wacht ik gaarne Uw antwoord af". 6 erop' voorkem'cnVTê namtftf er hoogstens 5 achtereenvolgens met 1, 2, 3 enz. in de volgorde van de voorkeur, die men voor hen heeft; meer niet! Op het gele biljet geeft men den candi- daat der 4 erop voorkomende namen, dien men prefereert, alleen het cijfer 1; meer niet! jyeze scheiding der beide stemmen is noo- dig, omdat de gekozenen voor de periodieke verkiezing 4 jaar en die in de vacature-v. Os 2 jaar zitting krijgen. WELDADIGHEIDS COMITÉ VORSTELIJK MEDELEVEN. Wij vermelden met groote erkentelijkheid de ontvangst van een gift van Z. K. H. Prins Bernhard. Volgen9 onze vorige opgaaf ontvin gen wij f 86.— Inmiddels ontvangen Mevr. E. S. geb. G. W. f 5f 5.— Totaal f 91. Wij komen nog ontzettend veel te kort! Dadelijk ontvangen wij 5 600 namen van gegadigden voor pakketten. Hoeveel moeten wij daarvan teleurstellen? Het antwoord is aan U inwoners van Soest! Iedere gift hoe gering ook is welkom. Als gij dadelijk aan uw Kerstmaal zit, laat dan de blijde gedachte, dat gij ook and,eren een gelukkig Kerstfeest hebt helpen bereiden de geurigste kruiden van uw maaltijd zijn. Uwe gif een kunt U storten op het gironum mer 45875 van onzen penningmeester M. C. v. d. Plas, Van Lenneplaan 21. POSTDUIVEN VEREEN. „DE ZWALUW". Zaterdag 11 en Zondag 12 December houdt bovengenoemde vereen, een tentoon stelling in Hotel „De Gouden Ploeg". Reeds zijn 216 duiven ingeschreven. Keurmeesters zijn de heeren H. Robecr en J. Heere uit Utrecht. De keuring heeft plaats op 10 December a.s. te 3 uur 's middags. op haar postrekening nummer 114517- De verecniging breidt echter haar werk uit en stelt nu haar bibliotheek van pl.m. 200 boeken gratis ter uitleening beschikbaar voor de werkloozen op vertoon van hun stem pelkaart. Vanaf 16 December zal er eiken Donder dagmorgen van 10—11 uur in 't gebouw ge legenheid zijn de boeken te leenen. Het bestuur hoopt, dat velen hiervan ge bruik zullen maken. j SOESTER SCHAAKCLUB. Dinsdagavond kwamen de eerste drie tien tallen van het Hilversumsch Schaakgenoot schap om te spelen tegen de 1ste drie tien tallen van Soest. Tengevolge van het te laat komen van vele onzer eigen leden de Hilversummers waren reeds voor den tijd aanwezig werd eerst om half negen begonnen en was de voorzitter ook slechts kort in zijn openings rede. Zoo begonnen dan 60 schakers allen met den hoop te zullen winnen. De heeren van de Soester Schaakclub lieten zich echter weer eens van hun goede zijde zien, vooral het eerste tiental hield zich goed. Van de 6 wed- strijdpunten behield Soest er 5, zoodat Hil versum alleen de eer heeft gered. De hartelijke betrekkingen tusschen beide clubs werden ook door dezen wedstrijd we derom versterkt. 1 De heer H. de Graaf zorgde voor de ad ministratieve werkzaamheden en een ordelijk verloop van den wedstrijd. De gedetailleerde uitslagen zijn: SOEST I HILVERSUM I. J. F. de Regt-P. de Ruiter 1/21/2 W. H. Bosscha-A. M- Hazevoet 10 Drs. A. P. du Prée-C- de Boer 10 H. Schreuder-J. H. Denee 1/21/2 J. Gorter-J. H. v- Helden 1—0 Dr. Th. Veldh. v. Zanten-G. Smit 01 D. Goedhart-C- v. Mourfk 1/21/2 B. G- v. Veenendaal-L. Landé 01 C. L. Hecker-P. L. Kuperis 10 J. Timmer Sr--P. J- Versluis 1/21/2 Totaal 64 SOEST II HILVERSUM II L. C. Haak-J. W- v. d- Heuvel 1/2—1/2 J. C- Thomasze-C. M« de Graaf 10 G. Frederiks-E- A. Cataneo 10 J. Ph. Hoek-H. R. Oolg. Snijder 0—1 F. J. v. Meggelen-H. de Jong 10 J. v. d. Voort-H. N. Spit 10 G. Reiche-S. Bamberger 1/21/2 C. de Jong-J. de Jong 0—1 J. Timmer Jr.-A. Henstra 1/21/2 S. de Zoete-O. Jansen 01 PROPAGANDA-AVOND B.V-L. Op Maandag 20 December, 's avonds 8 uur precies, zal door de Bijzondere Vrijwil lige Landstorm, afd Soest, een propaganda- avond worden gegeven in het gebouw „Re ligie en Kunst1' aan de Rembrandtlaan. De spreker op dien avond zal zijn de Wei- Eerw. Heer Pastoor H. E. Elbersen te Schalk wijk, terwijl het dubbel Mannenkwartet „Ex celsior te Soest, dir. de heer .F- C. Everaars, en de voordrachtkunstenaar C. Spaanderman Jr. te Leiden, hunne medewerking zullen ver- leenen. Mede zullen op dien avond de behaalde prijzen op den laatst gehouden schietwedstrijd worden uitgereikt, w.o- de wisselbeker, ge schonken door den Secr. van de Plaatselijke Landstorm Comm, aan den heer H. M- Kemp, die geschonken, door de N.V. Drukkerij „De Nieuwe Soester" aan den heer Jod Beere kamp en de zilveren medaille, geschonken door Burgemeester en Wethouders van Soest, aan den heer G. de Haan- Deze bijeenkomst is toegankelijk voor de Vrijwillige Landstormers, donateurs en ge- noodigden. kinderzang en kinderpret.- Ook Soesterberg werd niet door St. Ni- colaas vergeten. De Bisschop bezocht ook Zaterdag nog het vliegkamp en Maandag de Kleuterschool, de openbare school en „Huis avond in Januari zal worden gehouden. L. School bijeen waren. j Ook hier werden de kinderen natuurlijk getracteerd en klonken de St. Nicolaaslied- jes. AI bij al heeft de jeugd de St. Nacolaas traditie weer intens beleefd en het moge tot dankbaarheid stemmen, dat onze gemeente niet door hem is vergeten, maar dat hij bij véle kinderen een aangename herinnering heeft achtergelaten. SIMAVI. Wat is Simavi? Steun inzake medische ar beid voor inheemschen. Welke inheemschen? Ingezetenen van Nederlandsch-Indië. Zieke Inlanders, m.a-w. worden geholpen door de ze vcreenigjng. Ze worden verzorgd en ver-, pleegd in Ziekenhuizen, 't zij door de Zending 't zij door particuliere vereenigingen buiten de Zending opgericht. Het is hier niet doen lijk te beschrijven, welke nood er is inzake goede medische hulp aan de Inlandsche be volking. De getallen van zieken, die om ver pleging vragen zijn zeer, zeer groot, de ge tallen dergenen, die geholpen worden even zeer, maar de getallen der menschen, die niet geholpen kunnen worden, omdat er geen hulp is, zijn nog veel en veel grooter* In de omgeving van een onzer Zendingszieken huizen werd besloten naar een bepaald punt, vrij ver van 't ziekenhuis gelegen, op een vastgestelden dag met medicijnen te gaan» Iris-, hebben ïiog 'gem groot sYsüItaa! gchafc 't Lijkt ons onnoodig rog een aanbeveling te schrijven voor dit schoone doel, hetwelk beoogt ook het Kerstfeest voor de armsten onder ons te veraangenamen. Hoewel de tijd van voorbereiding kort is^ hopen wij, dat de velen, die tot heden nogj passief waren, actief zullen gaan medewerken^ KERST-ACTIES TEN BATE DER ARMEN Men verzocht ons te berichten, dat naast de reeds genoemde acties, welke ten batai der armen worden gehouden, ook de jaarlijks sche inzamelingen voor de Kath* armen dir jaar weer zullen plaats hebben- In de parochie Soest is he J St- Elisa- bestfh-vereeniging, die wederom haar één-( pands-actie organiseert» De bedoeling var< deze actie is, dat elk Kath' huisgezin in ge noemde parochie minstens één pond zelf ge kozen levensmiddelen schenkt» De dames der vereeniging zullen zelf de inzameling aan de huizen houden en hiermede beginnen op Maandag 13 Dec* a.s. In de parochie Soestdijk loopt wederom de drie-stuks-actie. Deze actie beoogt de in zameling van onder- en bovenkleeding, de kens enz» Goederen voor deze actie kunne» worden afgegeven aan de pastorie. December-maand Koopjes-maand MIDDELMAN VERKIEZING LEDEN KAMER VAN KOOPHANDEL. Ten aanzien de a.s. stemmingen voor de afd. Kleinbedrijf der Kamer van Koophandel te houden 17 £>ec. e.k., kan een misverstand ontstaan, waarom wij U bij voorbaat willen waarshuwen. Op dien dag zullen er twee stemmingen tegelijk aan de orde zijn, waarom de stem mers ook 2 biljetten van het stembureau zul- len ontvangen, die zij elk moeten invullen. Het ééne biljet -geldt de stemming voor 5 personen in de gewone periodieke verkiezing; het andere biljet geldt de stemming over J persoon in de vacature-v. Os. Gemakshalve zijn de biljetten verschillend van kleur: voor de periodieke verkiezing (5 personen) is wit, voor de vacature-v. Os (1 persoon) is geel. Op het witte biljet nummert men van de Totaal 51/2—41/2 SOEST III HILVERSUM III J. J. W. Blom-S. Frank 1/2—1/2 H. Schadee-J. Bos 01 C. D. L. Artz-E- J. v- Ewijk 1/2—1/2 Ds. D- K. Wielenga-J. Ekkers 1—0 J. E. v. Coevorden-A. J. v* Rossum 01 J. D. Gundelach-A. v. Heeringen 10 H. J. Verzaal-W. Goedhart 10 JA. Feberwee-F* A. Sluyter 01 D. A. M. Foeken-A. v. d* Meyden 10 C. P. Amelunxen-J. Jacquemijnse 01 Totaal 5—5 Soest speelde aan alle oneven borden met wit. Het 4e tiental speelt de volgende week een thuiswedstrijd; willen de betreffende heeren a.u-b. om 8 uur aanwezig zijn! WIJKVEREEN. „DE KERKEBUURT". Deze vereeniging, uitgaande van de Ned. Herv. Kerk, onder voorzitterschap van Ds. Van Schaick, doet haar werk hoofdzakelijk in de wijk Soest-Zuid, en dat werk concen treert zich in het wijkgebouw „Eltheto" aan het Driftje. 1 Daar worden de maandelijksche lezingen gehouden, 's Zondagsmorgens de Kinderkerk, waar 't aantal kinderen schommelt tusschen 60 en 100, en Donderdagsmiddags de „Vrou wenclub" de gezellige uren voor de vrouwen der werkloozen van alle gezindten. Zij die dit laatste werk willen steunen door giften in natura af geld, kunnen dit bezorgen bij Mevr. Van Schaick. Kerkstraat 2, of storten VAZ DIAS-LEVENSMIDDELENBEDRIJF, Als steeds actueel heeft deze firma thans vanaf Maandag a.s. tot en met Kerstmis de gelegenheid voor het publiek open gesteld in het bezit van een sjoelbak te komen. In de zeer fraaie etalage van deze firma en in de advertentie in dit nummer kunt U zien wat U er voor te doen hebt. Wij wenschen de firma met deze reclame veel succes. FEESTAVOND E.S-V.A.C- Vorige weck vermeldden wij, dat de voet balver. Esvac besloten had geen feestavond te geven in December. Wij vernemen thans, dat er wel 'n feest in de maand Januari zal worden gehouden. Ter gelegener tijd komen wij hierop nader terug. ST. NICOLAAS BIJ DE JEUGD. In de afgeloopen dagen heeft St. Nicolaas op de verschillende scholen en andere kinder- bijeenkomslcn zijn jaarlijksche bezoek ge bracht. De eerste gang was Vrijdag naar de v. d» Huchtschool aan de Molenstraat waar de kleu ters een prettige middag beleefden. Zaterdagmorgen bracht de Sint bezoek aan de Mariaschool, waar hij met gulle hand de kinderen der laagste klassen, bedacht. De leerlingen der hoogere klassen genoten van een filmvoorstelling in het parochiehuis. Zaterdagmiddag was het gymnastieklokaal in de O.L—school in de Kerkebuurt het mid delpunt van St. Nicolaas-vreugde» De Soester Turnclub had n.1* voor haar jongere leden St. Nicolaas uilgenoodigd* Na het vertoonen van eenige leuke films, arriveerde St. Nicolaas, waardoor de stem ming niet weinig steeg. Zondagmiddag was dé Sint bij de K. D* P. op bezoek, welke afd. in café „Sport" bij een was. De kinderen der led en hebben daar een geslaagde middag gehad. In Hotel „E«emland" vierde de S.D»A.PP| het St. Nicolaasfeest, waar een paar hon- derd kinderen van de leden bijeen waren. 1 Maandagmorgen zette St. Nicolaas zijn tocht voort en bracht een bezoek aan de O.L« school in de Kerkebuurt, waar de leer lingen uit de ie, 2e en 3e klas door de Sint werden toegesproken en bedeeld. 's Middags ging de krasse grijsaard naar de O.L« school aan de Beetzlaan Ook hier weer Een dokter met een paar verplegers gingen mede» Aangekomen ter plaatse bleek het, dat er 1200 zieken aanwezig waren zoodat er geen denken aan was allen te helpen- Uitbreiden van de mogelijkheid tot hulp! Ja, dat moest kunnen en dat zal ook kun nen als er geholpen wordt van uit Nederland* Daarvoor zal ook van U een gave gevraagd worden, die dit stukje leest. Woensdag a-s den I5en dezer, zal er langs de huizen wor den gecollecteerd. Simavi heeft zelf geen hospitalen, maat helpt, zonder verschil van, richting in godsdiens'ig opzicht in aanmer king te nemen, alle ziekenhuizen in Indië, die voor dit schoone doel zijn opgericht. Wie zou niet willen medehelpen? De collecte wordt hartelijk aanbevolen. DE VESTIGINGSWET. Diisdag 14 December, 's avonds 8-30 uur, spreekt voor de leden der 3 Middenstands- vereenigingen alhier de heer J. P. de Bra bander, dir* der R.K. Middenstandsbond t« Utrecht in het St- Jozeph-gebouw over: „De vestigingswet en het belang van do Midden stand :rs bij de Kamer van Koophandel"* GESLIPT DOOR DE GLADHEID. De sneeuwval van de laatste dagen bracht^, zooals gewoonlijk, diverse ongelukken mede. Woensdag botsten op de Steenhoffstraat twee auto's tegen elkander, welke zwaar be- schadigd weggesleept moesten woTden. Op andere plaatsen in de gemeente kwa men eerige kleinere aanrijdingen voor. Een dame viel door de gladheid en brak een arm. ST. NICOLAAS-KINDERFEEST- Als resultaat van de winkeliers-actie in Soest-Zuid, wordt Maandagmiddag en -avond respectievelijk om 4 uur en half 8, voor de kinderen een groot St. Nico laas-feest gegeven in „Eltheto" aan het Driftje. Voor nadere bijzonderheden verwijzen wij naar de in dit nummer voorkomende adver tentie. 1 KERSGA VEN-COAIITE. Het Kerstgaven-Comité te Soesterberg, waarvan de burgemeester als voorzitter op treedt, is als gevolg van de nu bekend zijnde resultaten, niet erg optimistisch met betrekking tot de beoogde plannen. Immers de circulaires, die dit Comité heeft rondgestuurd en waarin de hulp der bewo ners werd ingeroepen, om tot het houden van een bazar te komen oo Vriidae 17 Dec. GEBOREN: Jacob Jan, z. v- J. Schaper en R. Wassenaar, K- Hartweg 18; Jacobu* Gijsbertus Antonius, z. v. A. Hak en A- M« J. Staal, O- Grachtje 5a; Maria Sophia Elisa* beth, d. v. H. G. Rupert en W. P* Al* Neelissen, B- Grothestraat 53; Helena Johanna Theodora, d. v- A. G- de Bruin en H. ITage- doorn, Beckeringhstr. 14; Geertruida, d. v« L. P. Hoogeboom en J. Maasland, Parklaaa' 14; Margaretha Johanna, d. v. W. de Beer en.' M. Voskuilen, Smitsweg 37. ONDERTROUWD; A. F. Hassing, 27 fc' fabrikant, A'foort en J. M- N. v- d. Wijngaard, 21 jr., Wilhelminalaan 21; G- J. v. Dijk, 26 jr., luitenant-vlieger Soest en C. de Zinger, 28 jr., Arnhem; G- Spijker, 27 jr., kantoor- bed., Soest en P. N. M. Starink, 26 jr-, onder wijzeres, De Bilt. GEHUWD: J. Boon, 28 jr., werktuigk. cn J. v. d. Sijde, 22 jr-, Nr« Amstel, W. v* Beyerlaan 11; H. Deys, 33 jr<, slucadoor en v. d- Breul, 29 jr., Bakkersweg 5* OVERLEDENJohanna Geertruida van Drie, 59 jr-, geh. m. B- Teeken, Noorderw- 23; Maria Edwarda Josephina van Houten, 78 jr., wed- v. A- J* AI. Hoelen, Vrede- hofslr. 2; Johanna Catharina Bonkink, 66 jr.# geh. m. H. W- Mulder, v» Lenneplaan 11; Selly de Jong, 75 jr., ongeh-, B. Grothestr* 13; Gerritdina Rietman, 90 jr., wed. v. H* C. Kerver, Steenhoffstr. 46; Jan van Dijk, 85 jr., wednr. v. A. Vreekamp, Ossend-w. 6. GEVESTIGD: E. A. Hurenkamp, Vinken- weg 37 v. de Bilt; D- de Jong m. vr-, Heu- vel weg 29 v. Wassenaar; P. J. Weerenbeck inw-, Olijkeweg 13 v. Curacao; J. A- Mid dendorp inw., Amersf.str. 65 v- Baarn; J* J. Moerman m. vr., Wilh-laan 32 v Utrecht; A. A. Gol inw., Jul'tanalaan 53 v. Ermelo; W. v. Weede inw., Soesterb-str- 125 v. Utrecht; L. H- A. Würdemann, Kerkpad ZZ- 104 v. Hillegersberg; G- M. Saarloos-Westra, K. Hartweg 14 v- A'dam; L. A. Keus inw-, Ossendamweg 8 v. A'dam; Al. L. Preller inw-, Amersf.str. 119 v. Den Haag; J. VV- Bouwens inw., Luchtvaartafd v. Deventer; J. Hoek, Heuvelweg 29 v. Hillegersberg, H. v. Li:it inw., Lt. Koppenl. v- Zeist; W- E. van den Burgwal inw., Birktstraat 75 v- Stoutenburg; J. P. Kuipers inw., Lt. Koppenl. 1 v. Wil* dervank; R. v. 't Land m. g., Kerkpad Z-Z. 84 v. Middelharnis; J. v. Altena inw-, Pijnenb. laan 3 v. Loosdrecht; Wed. J. Benjamins I i 1. ning, Lindelaan la v- Bussum; J. R. Wagt m vr., Kerkpad Z-Z. 76 v- Apeldoorn* VERTROKKEN: G. v. d. R ee, v. Soes- terb.str. 93 n, R'dam, B.-rgweg 81; C. F- J. Slijper, v. O- Utr.weg 46 n. Rijswijk, Li .de- laan 25; M. C. Visser, v. Amersf.str- 109 n. Zurich, Hottinge- tr. 9; Wed. A. Barends- Flören, v. Pelikaanweg 3 n. H'suin, 3e O s- terstr. 21; H- Vossema, v. Rademakerstr. 6 n* Den Haag, Ellekomstr. 77; G- v. Duinkerken, v. Kerkpad N-Z- 4 n. Baarn, Zandvoortschew. 64; J. S. M. Kempers, v- Vredehofstr- 11 n. den Bosch, Markt 37; M- Dorresteijn, v* Molenstraat W Z- 62 n. Ootmarsum, St- Rad- boudstr.; J. A. VV- Richtering Blenken, v* O. Tempellaan 2 n. A'foort, Utrechtscheweg 353; W. Alderding, v- Veldweg 10 n. A'dam, Vespuccusstr. 95 II; W. Breevaart, v. Veil. Talmalaan l3a n. Ned- O. Indië; W- H Mor ren m. vr-, v. Emmalaan 4 n- Batavia, Dep. v. Marine; P- J. v. d. Griend, v Banning- straat 43 n. Drieb. Riisenburg. Hoofdstr. 162j

Soester Courant | 1937 | | pagina 5