Koorvereeniging „EXCELSIOR" Mcj. A. P. BLOK BELASTING- W. van der WAAL Boekhandel Leesbibliotheek N.C.ADR1AANSEN DISTRIBUTIEDIENST SOEST. Uitreiking M. G.-kaarten. In het tijdvak van 17 t.m. 26 Mei 1945 zullen levensmiddelenkaarten van het Militair Gezag worden uit gereikt. Uitgereikt zullen worden: M.G A.-kaarten aan personen ge boren in 1939 of vroeger. M G.B.-kaarten aan personen ge boren in 1940 of later. De uitreiking vindt plaats te Soest in de Chr. U.L.O.-school aan de Pr. Bemhardlaan en te Soesterberg in Café ,,'t Cen'rum Rademakerstr. 6. Bij de uitreiking moet worden over gelegd de Tweede Distributiestam kaart. Personen, die geen Tweede Distributiestamkaart bezitten, kunnen zich tijdens de uitreiking te Soest op Donderdag 24 en Vrijdag 25 Mei en te Soesterberg op Zaterdag 26 Mei vervoegen, teneinde een Nood- stamkaart te bekomen De uitreiking geschiedt als volgt Soest. A t.m- G oo Donderdag 17 Mei D t.m. G op Vrijdag 18 Mei H t.m. i op Zaterdag 19 Mri K t.m. Mop Dinsdag'22 Mei N t.m. R op Woensdag 23 Mei S t.m V op Donderdag 24 Mei W t.m. Z op Vrijdag 25 Mei De uitreiking heeft eiken dag plaats van 1 12 en 1.30 5 uur en op Zaterdag 19 Mei van 8-12 uur Soesterberg. A t.m. Z op Zaterdag 26 Mei van 916 uur. Arbeidsbemiddeling. Bij het in de Steen bof f straat no. 5 te Soest gevestigde districtsbureau voor Hem land van de Stichting ..Neder- landsch Volksherstel" is onderge bracht een bemiddelingsaideeling van het btjkantoor Amersfoort vai het gewestelijk Arbeidsbureau Utrecht. Dagelijks van 9 tot 12 uur zal aldaar gelegenheid zijn tot inschrijving V3n werkzoekenden in de gemeenten Soest. B^arn. Eemnes en Bunschoten, terwijl werkgevers hun aanvragen om personeel eveneens bij genoemde af- j deeling kunnen indienen. Abeiders, VAN ELKE CATEGO RIE. die geen werkzaamheden heb ben. waaronder ook te verstaan zij. die uit Duitschland zijn teruggekeerd en degenen, die voordien waren on dergedoken, moeten zich bij boven genoemd bureau laten inschtijven I'eneinde het economisch herstel te heioen bevorderen is Uw aller mede werking noodig. en wordt U verzocht NIET met de aanmelding te dralen. Hoe spoediger wij weder rot de nor male levensverhoudingen geraken des te aangenamer zal dit voor ons allen zijn. Werknemers G -\ I werken Werkgevers LA 1' werken 1 Aan de Verkenners en Oud- Verkenners der Paltz-Scouts Groep. Nu het oogenblik der bevrijding ge komen is. doe ik een beroep op jul lie allen, om daar waar onze hulp ge vraagd wordt, de helpende hand te bieden. Helpt waar dat mogelijk is! Zoo spoedig mogelijk zulleD we tot organisatie in troep- of patrouille-ver band overgaan. Om dit mogelijk fe maken, dien je je zoo spoedig moge lijk bij mij aan te melden. Adres Hildebrandtlaan 4. De Vaaodrig o.p.. F. Bdschen. Heden overleed zacht en kalm. tot onze diepe droefheid, onze innig ge liefde echtgenoote. moe der en behuwdmoeder, Wilhelmina Catharina Ruhaak-Menke, in den ouderdom van 68 jaar. Soest. H. G. Ruhaak. Oud-Loosdrecht. H. G. Ruhaak. S. Ruhaak- Fugers. Amsterdam, G. H. Ruhaak. M.Ruhaak- Willemsen. Soest, 28 April 1945. Bir kt straat 41. De begrafenis te Soest zal nader worden bekend gemaakt. Heden ontvingen wij de droeven tijding, dat het op 17 April 1945 God behaagde tot zich te ne men onzen innig gelief den jongsten zoon, broer, oom en verloofde, Bernardus Hendrikus ten Raa, in den leeftijd van 23 jaar. Wed. ten Raa-Bun- schoten, H. A. ten Raa, G. A. ten Raa-Zui- derent en kind. C. ten Raa en verloofde. A. G. ten Raa. Rouveen, G. H. Stegeman. Soest, 13 Mei 1945. De begrafenis heeft op 21 April j.1. te Rouveen plaats gehad. Den 12en April behaag de het den Heere, ge heel onverwachts uit ons midden weg te nemen, onze jongste lieveling Arend, in den aanvalligen leef tijd van 5 jaar en 9 maanden. Gods weg is in het hei ligdom. ZijD diepbedroefde ou ders, broers en zusters A. Brons. B. Brons- Bakker. Johannes. Ger- rie. Jan. Dirk. Aart, Beppie, Evert. Pleter. Soest. Molenweg 28. Op Goeden Vrijdag be reikte ons de zeer droe ven tijding, dat onze a s. lieve schoonzoon, Henk Brinkgreve* Majoor hij het Neder- landsche leger, in Engel- schen dienst, bij bet ver richten van spionagewerk in ons land. begin Maart door een Duitsch schot is gevallen. Zijn offer voor het Va derland redde anderen het leven Bij Prins Bernhard en a.s. autoriteiten stond hi| zeer goed aangeschreven A. j. Eijkman. Ned.Herv. Predikant (em.) en fam. Soestdijk, 14 Mei 1945. Laanstraat 26. Den 24en April heeft de Heere, door een nood lottig ongeval, van onze zijde weggenomen, ons oudste zoontje en broertje Geurt Arend Hoonhorst, in den jeugdigen leeftijd van 11 jaar. Allen, die hem gekend hebben, weten hoe zwaar het verlies voor ons is. Namens de fam.A. Hoonhorst. C. Hoon- horst-v. d. Brink. Ste ven. Cristiaan. Evertje, Maartje. Soest. 11 Mei 1945 Molenstraat 78 Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze ge liefde vader, behuwd- en grootvader, Hendrik Smit, in den leeftijd van bijna 82 jaar. P. Smit. E. Smit-Reep. G. J. Smit. A. J. Smit- Bosboom en kinderen. G. Smit. R. Smit- Storm en kinderen. Soestdijk. 12 Mei 1945. Heuvelweg 39. Langs dezen weg willen wij familie, vrienden en bekenden hartelijk danken voor de be toonde belangstelling bij het plotseling overlijden van ons zoontje GEURT AREND, in het bijzonder de predikanten, het hoofd zijner school en de buurtbewoners. Uit aller naami Familie A. Hoonhorst. Soest, 11 Mei 1945 Molenstraat 78 Met blijdschap geven wij ken nis van de geboorte van on zen zoon JAN. Chr. van Wilgenburg. J. van Wilgenburg- Schoonhorstj Sonja. Soestdijk, 29 April 1945, Lange Brinkweg 17. Met grooie vreugde geven wij U kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje GEERTRUIDA ANTINA IRENE. H. C. Schoenmaker. A. P. Schoenmaker- Hamer. Fennie. Soest, 11 Mei 1945 Pr Hendriklaan 18 Z1TSLAAPKAMER gezocht roet tijdelijk lebruik van keuken of kookgelegenheid trieven E. van de Waal. Koninginnel. 135 Plinke DIENSTBODE gevraagd Burg. Grotheitr. 11Banketbakkerij v. Hattcm Per I |uai gevraagd MEISJE voor halve of heele dagen, wegen* vertrek der tegenw. naar eigen woonpl. Thorn. Molemtr. 37 Wie helpt door den oorlog gedupeerde vrouw aan onder- en bovenkleeding? lal. Dr. Kuiper.Nood-xiekenh N.Mariïnburg Te koop WFCKKETEL (compleet) roet 4C wrckflcsechen (1 L). Kerkpad N.Z. 39c Nette WERKSTER gevraagd voor twee maal per week. van Weedeitraat 35 DAGDIENSTBODE gevraagd van 8- 3.30 uur. Prins Hendriklaan la R.K. Ambtenaar zoekt ZIT-SLAAPK. met voll. pension. Br no. 20 bur. dezea ACCORDEON aangeboden, pianoklav. „'candalll" 120 ba* met reg. In koffer. In staat v. nieuw. Prlebel, Molenweg 4 Fliok MEISjE gevraagd voor halve d. met kost. Mev. Woudenberg. Stadb 1.28 MEISJE gevraagd, pl.m.20 |aar, v.d.e.n. J. Jansen. De Witt e Burcht, Dirigent JAN BARTELSMAN roept leden en nieuwe leden op voor medewerking aan haar concert van nationale liederen. De repetities worden gehouden Woensdagsavonds van 7 tot 9 uur in de achterzaal van de Ned. Hervormde kerk. Torenstraat, (ingang achter) Te koop gevraagd 1-pers. LEDIKANT met matras en 2 dekens. Schout enk. weg 49 Wie ruilt LIGSTOEL met verlenging, tuinbank met tafel." zonneschermdoek z-g.a.n.. weckketel. 27 weckflessen voor aardappelen en-of ragge. K. Hartweg 19 Gevraagd door dame. ongem. KAMER op Kerkpad A f 15.- per maand. Br. no. 15 bureau dezes 60-jarige heer vraagt voor tijdelijk een SLAAPGELEGENHEID. Br. ceder no. 14 bureau van dit blad TE KOOP 6 eiken stoelen, pluche zit tingen. kort bontjasje en blaezer. tezamen f 200.-, ook apart. D. Mossing. Beetzl. 59 Te huur aangeboden 2 gun, of ongem. KAMERS met gebruik van keuken op goeden stand. Br. no. 17 bureau dezes In ruil aangebogen kinderwagen voor wandelwagen: teven* te koop gevraagd fietemandje. Lange Brinkweg 70 Net dagmeisje gevraagd voor den dag of voor halve dagen. Stute. Stadhouder «I. 40 Gevraagd 'n flink meisje voor halve dagen met kost. MevGrummels Stadhoudersl 26 Net meisje gevraagd In klein gezin, van 8-4 uur. niet beneden 20 jaar, om zelf standig te werken en koken. Zondags vrij Hoog loon, Albert Hahnweg 17 Te ruil aangeboden zoo goed als nieuwe voornorlogecbe kinderwagen, sportmodel opvouwbaar, voor damesfiets. Aanbie dingen Beuzel. Burg. Grothestraat 64 Te huur gevraagd In Soest of omgeving een gemeubileerd buisje of gedeelte ervan (met keuken af gebruik) door echtpaar zonder kinderen, gcüvacueerden uit Arn hem. Brieven aan P. J. Voerman. Oud Hoofd eeoer Chr. Srbool. tijd. Mariünburg Rijwielhandel ..De Kampioen" vraagt een volslagen rijwielmonteur, liefst met eealge kennis van electra. Goed loon. Van Weedestraat 51 Te koop vlerdeclig konijnenhok. Inmaak- ton. fietskettlng. spa. schop, 2 slachtko- oijnen. beerenflet» zendtr banden. Ame- rlkaanscbc greep (4 tand*wiel van kruiwagen. J.v d.Bosch. Mlddel»tjbstr.24 WIE HELPT beginnend vegetarisch gezin ann groentenmolcn. arganapao. kol- mastomer. graanmolen. vruchtenpers.cnz7 Br. no 12 bureau dezes Wie ie genegen 2 jonge meleje* danelee te geven? Liefil in Soest. Br no 22 bnr. deze* Te ruilen paar brulue echoenen maat 39 zoo goed ale nieuw, vooroorlogsch, voor maat 40. Van Zoret, Groote Melmweg 9 Mevrouw Regter. Prine Bernbardlaan 52. vraagt eea werkster voor I of 2 dagen p.w. Gevraagd een meisje voor halve dagen. Van de Poll. Waldeck Pyrmont'aan 44 Gevraagd een dame*- en heerenfiets. in goeden staat, liefst met banden. Van De venter. Kolonicwcg 8 Weggeloopen 2 Mei bouvier. Terugbe zorging of inlichtingen tegen beloontng bij Tcfsen. Heideweg 33 Ruilen 2 paar lage heerenechoeaen. maat 42 en 44 voor 1 paar hooge jongensschoe- nrn maat 30 en I paar damesschoenen maat 37; alles in goeden staat, Scbaatsbergen Kerkstraat 31 Tabaksplanten Wlthe Burly. Kentucki, Slits 25 en 11. Verkrijgbaar bij W. Moe- sink. Lange Brinkweg 57 Te koop aangeboden emmer-, hekjes- of mantelkachrl f 35 Wed. van Veluw, Soesterbergschestraat 184. Soestduinen Te koop nieuwe donker* guitaar. praebt umenl: met foudraa) f 300G. van der Hoeven. Ferdiuaod Hurjcklaan 6a Wie ruilt 'n vooroorlogsche kinderwagen tegen een vooroorlogsche wandelwagen? l, Branmweg 68 Te huur gevraagd vrije woning of gedeelte ervan, door jong echtpaar, ongemeubileerd no 4073 V Isser's boekhandel Kerkst 20n Vischhengel(s) te koop gevraagd, met of zonderbijbeaoodlgdheden A. Stalenhoef Torenstraat 20. Café ..Zonneheuvel" Gevraagd klein huisje In Soest-Zuld, door weduwe met dochtertje Liefst zoo spoedig mogelijk. Soesterb.straat 184 Soestduineu Weggeloopen 27 April omgeving Soester berg. zwarte bastaardspaniel met verlamde rechtervoorpoot. Kampweg 70, Soester berg. Inlichtingen of terugbezorging wordt beloond Te ruil aangeboden 2-persoons bedsprei, laken en 2eloopen voor jongenscostuuro. 15 jr. en schoenen maat 38. Beckerlngstr 6 Net meisje gevraagd voor den dag of voor dag en nacht, van chr. bcginscleD en van goede getuigen voorzien. Mev. van Harten Kerkpad Zuid-Zijde 35 Dagmeisje gevraagd van 8 tot 5. mevrouw Butzelaar. Burgemeester Grothestraat 71 Courantenbezorgers gevraagd voor De Soester Courant en andera bladen, Ook flinke jongens komen in aanmerking, Aanbiedingen aaa ons bu reau van Weedestraat 35 DRUKKER gevraagd, zelfstandig werker en zoo mo gelijk bekend met zetten. Aanmelden Drukkerij Smit. Van Weedestraat 35 Verloskundige, verhuisdnaar Kerkpad Z.Z. 105achter Spreekuur Maandags, Dins dags en Woensdags van 1.30—2.30 uur. Voor Schoorsteenvegen VAN BOEKEL Braamweg 50 - Soest-Zuid aangiften en bezwaarschrif ten Inkomsten- en Ver- mogensbecijfering; opmaken Balans en Verlies- en Winst rekening inrichten, bijhou den en controleeren van boekhoudingen. Nassaulaan 13 - Soestdijk SpreekuurDinsdagsavonds van 7-9 uur. Tabaks- en Tomatenplanten. H. v. d. Heuvel. Beukenl. Ia Laatste Bericht. Maandag 28 Mei trekt LOTISICO weer op één dag alle Staatsprij zen en premies. De 1C0.000 tot en met 100 gulden enz. Laat Uw kans niet voorbij gaan. f 2.50 per lot. Zon der lot geen kans. Van ESCH Gelukskantoor Hartweg 6 - Soestdijk Burg. Grotbestr. 32 Naaimachine-reparatie LEERTOUWER Molenstr. 137 - Tel 2106 W. J. v. SCHAFFELAAR Inrichting voor HEILGYMNASTIEK EN MASSAGE. Stadhouderslaan 62 - Soest TUINPLANTEN. Tometen en Tabaksplan ten, in pot gekweekt 5 ct. Alle soorten Koolplanten, Uien, Sla enz. 50 ct. p 100. Reuzenbloemige madelieven 5 ct E. v. OFST, Oude Grachtje 17.

Soester Courant | 1945 | | pagina 2