J. v. Stempvoort COLLECTE WAAROM? GESLOTEN. Te koop gevraagd CAFÉ NETTE MEISJES WEDEROPBOUW TIELr Algemeen Feestcomité, Te koop gevraagd Maandag 17 September a.s. een VICTORIE IN TUNIS Wintercursussen in Bijenteelt. LEVENSMIDDELENZAAK C. v. d. BERG - Zweedsche Roode Kruis. foto's verkrijgbaar Fa. M00K, Soesterbergschestraat De Evangelisatie-bibliotheek T A K 's H. v. d. Crommenacker OMDAT! J. Middelveld Wöningruil. Woning in Groningen, bev. gr. voork. m. kast, kamer keuken, gr. zolder, gr. slaapk. m. bergpl.; voor enkel huis te Soest. v. Sijsenstraat 12, Gronin gen. Ambtenaar te Utrecht wenscht ruiling met wo ning te Soest. Br. te richten aan W. Bakker, Parklaan 43, Soest-Zuid. Ruilen nieuwe wol len dames pullover, lan ge mouwen en bont vos voor radiotoestel. Br. no- 4241 Visser's Boekhan del, Kerkstraat 20a. Ie koop gevr. nw. 1-pers. stroomatras met knoopen; te ruilen 2 p. zw. suède d. schoenen, 39-40, voor matting of zeil. Soesterb.straat 133a „de Rimboe", Soest- duinen. 'Ie koop ot iets te ruilen gevr. voor een cfa- mesparaplui, 2 elecfr. theelichtjes, 2 radioluid sprekers, I nw. petrole umstel (3-pits Halier), pluche loopertje (4 el 1. 90 br.) en brood-snij machine. K. Hartw. 29. Verloren op Zondag 12 Augustus een zwart wit geblokte kindercape, gaande van Soesterberg ('t Zwaantje) naar Verl- Koloniew., tegen beloo ning terug bezorgen bij P. Koster, Verl. Kolo- nieweg 3. 'ie huur voor doorl., liefst voor bejaard echt paar, 2 ruime gemeub. kamers met pension. Br. no. 4239 Visser's Boek handel, Kerkstraat 20a. Nette juffrouw, G.G., zoekt prettige werkkring voor huishouding en ge zelschap. Br. no- 423'/, Visser's Boekhandel, Kerkstraat 20a. Kamer te huur gevr., uitsi. voor te slapen, omg. Julianalaan. Aanb- Julianalaan 6. Ie koop gevr. 2 1- pers. linnen lakens, in goeden staat, en een p. damesschoenen, m. 39. beukenlaan la. In ruil gevraagd man telpak, m. 42-44, voor degelijke heerenkieedïng. Vinkenweg 2b. Ie be vragen na 10 September. Gevr. paar meisjes schoenen, m. 38, uitst- kwaliteit, in ruil voor petroleumtoesfel, 3-pits, (Etna). berd- Huijckl. 18 'Ie ruil aangeb. paar vooroorl. nieuwe lede ren damespantoftels, m. 37, voor paar heerensch., m. 42, event. met bïjbet- Van Lenneplaan 6. 4 Binnenbanden in ruil voor 2 mass. ban den. bgypt.linnen regen jas, z.g.a.n., voor 1 p. buitenbanden. Aan het zelfde adres zit-slaapka- mer te huur. Br. no. 262 bur. v. d* bl. 'Ie ruilen. Baby-tafel ot kinderledikant, ge schikt tof 6 jaar, met 2 geschoren dekentjes of beide, voor jongenssch., m. 28, ot matras, br. 88 lang 186 c.m., of kinder fiets. Adres: Vosseveld- laan 37. Wij repareeren Uw lampekappen en was- schen Uw zijde, Lampe- kappenbedrijt „Middel- wijk Julianalaan 0. Wie ruilt mijn z.g.a.n. voetbalschoenen, m. 44, voor lage bruine schoe nen 42 of 43; tevens nw. jongenswinterajs, gr. m., voor heerenwinterjas of regenjas, event. met bij- bef. Kerkpad Z.Z. 114. Ruilen i.g.s.z. wandel- delwagen, liefst voor la kens en slopen. Hartog, Van Lenneplaan 3a. Aangeb. sterke br. meisjesschoenen, m. 37, in ruil voor jongens schoenen, m. 39. W. v. Doorn, Kerkstraat 24. In ruil aangeb. nw. heeren regenjas, m. 34, voor een costuum, m. 50. Br. no. 271 bur. dezes. Ruilen, ten behoeve van den wederopbouw, zoo goea als nieuw licht motorrijwiel met bijbe taling tegen een zwaar dere; ot een z.g.a.n. zeiljacht, eventueel met licht motorrijwiel, tegen een zuinige auto, een m. woning aan hoofd weg tegen een modern vrij landhuis in Soest- Zuid; heerenfiefs tegen kinderfiets. Schaatsber- gen, Kerkstraat 31. "Ie ruil aangeboden 3 knotten rose wol voor andere kleur, niet wit. Mariastraat 6. Huisnaaister gevraagd voor één dag per week. Plasweg 20, Soest-Zuid. Werkster gevraagd v. halve dagen. G'. E. Bos, Braamweg 68. Iwee gemeub. ot on- gemeub. kamers te huur gevr. voor twee pers. Br. no. 270 bur. dezes. Gevraagd hulp in de huishouding te Amstel veen voor d. e. n. Hoog loon en goede behande ling. Mevr. E. Arens, Randwijcklaan 11, Am stelveen. Gevr. een flinke bak kersknecht. A. v. d. Bre- mer, Steenhoffstraat 50. "Ie koop koffergra- matoon. 1250.Molen straat 17. Dame, 72 jr., goed gezond, zoekt gestoft, zit-slaapk. m. veel zon, in goed pension te Soest ol Soestdijk. Br. m. alle inlicht, omtrent prijs enz- aan J. b. Zand, Braam- weg 95. Hulpbeh. wed-, 58 jr., zoekt opname en verzor ging in een eenvoudige omgeving te Soest ot Soestdijk. Br. te richten aan tam. Giefermans, De Wïttenkade 154 huis, Amsterdam West. Dame met kindje vr. kamer met pension. Aanb. Mevr. Gimberg, Hartmanlaan 29. Jonge vrouw, wier man n. Indië vertrekt, vr. on- gem. kamer te huur m. gebr. v. keuken, event. te ruilen met huis in bosch aan Birktstraaf. Br. no. 281 bur. dezes. Invalide en rheuma- tisch patiënt is door de Duitsche roovers al zijn onderkleeren ontstolen op 20 April. Wie heeft voor hem wat Jaeger- onderkl. (middel maat.) Dit kan betaald worden. Bij de politie is aangifte gedaan. G. C. v. d. Vel den, Bosstraat 66. Bankstel te koop. Oude Grachtje 14. villa oflandhuis met 1 tot 5 H.A. grond, geschikt|voor hoenderpark. Honings, Soest dijk,^Noorderweg*21. loopzaak met vergunning gezocht in boschrijke omge ving. Voldoende kapitaal aanwezig. Brieven No. 280 bureau van dit blad. gevraagd voor inpakwerk, hoog loon, ged. in natura. Aanmeld. Vrijdag of Zaterdag van 10-12 uur Muisjesfabriek P. DE RUYTER en Zn., d'Aulnislaan 15. Baarn. Timmerlieden, metselaars en opperlieden gevraagd voor WEDEROPBOUW van TIEL. Aanmelden bij de aannemers Schouwstra, Van Ostade- laan '0 en Seppen. Oud Loosdrechtscheweg 38. beiden te Hilversum. Ieder, die nog iets te vorderen heeft van het wordt verzocht VOOR 15 SEPTEMBER de rekening in te dienen bij den Penningmeester van de V.V.V. ..Soest Vooruit'', den heer Ir. G. F. Gijzien. Steen hoffstraat 9, Soestdijk. woonhuizen, villa's, buiten plaatsen, iabrieken en han delsbedrijven bij HONING's, Noorderweg 21, Soestdijk. verzoekt hierbij het geachte publiek nota te willen ne men van het feit, dat hij de De vereenlging voor personeel in dienst der Neder 1. spoorwegen tot bestrijding der tuberculose.j hoopt op te houden ten bate van haar patiënten. Zij, die bovengenoemde vereeniging zouden willen bij staan, om dien dag te helpen collecteeren, worden ver zocht zich te melden bij den stationschef A. Lankamp. Stationweg 18, Station Soest. Vrijdag 7, Zaterdag 8 en Zondag 9 Sept. a.s. DE BELANGRIJKE FILM (TUN1SIAN x/lCTORY) Vooraf uitgebreid WERELDNIEUWS oa. OORLOG IN DE PACIFIC. CONFERENTIE TE POTSDAM. Toegang 14 jaar. Aanvangstijden: Zondag 2. 3.45, 5.30, 7.15 en 9 u. Vrijdag en Zaterdag 2. 3.45 en 9 uur. Bespreekt tijdig Uw plaatsen. CITY Het familie-theater van Soest Afd. Soest van de Vereen, voor Bijenteelt. A. Cursus voor beginners en belangstellenden. Hiervoor zijn reeds een aantal deelnemers opgegeven. B. Cursus voor gevorderde imkers. Deze cursus wordt gehouden indien daarvoor voldoen de belangstelling bestaat. Cursusleider is de heer W. A van Ëlmpt. Kerkpad Z.Z. 81. Gegadigden gelieven zich spoedig aan te mel den aan dit adres, ofwel bij de heeren Polet. Ëmmalaan 16 en Grijze, Dorresteinweg 13. Hierbij op te geven de voor ieder meest geschikte avonden en de soort van cursus. van den Heer J. W. QUELLE, Torenstraat 13, Soest, met toestemming van betrokken autoriteiten heeft over genomen. Beleefd aanbevelend. J. van Stempvoort. In aansluiting op bovenvermelde mededeeling brengt ondergeteekende zijn hartelijken dank aan zijn geachte cliëntèle voor het genoten vertrouwen, dat hij in de afgeloopen 14 jaren heeft mogen ondervinden en be veelt zijn opvolger, de Heer VAN STEMPVOORT, ten zeerste aan. Hij verwacht, dat zijn opvolger, die geheel in het kruideniersvak is opgeleid, de zaak tot nog grooter bloei zal brengen Hoogachtend. J. W. Quelle. Van <ie oorkonde, die naar Zweden is gezonden, zijn a i 0.75 per stuk bij de ASSURANTIEKANTOOR SOESTDIJK - NASSAULAAN No. 11 Koop en Verkoop van Huizen, Villa's, Bouw terreinen, Zaken en Bedrijven. Huurincasso - Huizenadministratie. Sluit alle soorten van verzekeringen. Inschrijving van te koop zijnde perceelen kosteloos. "TJK$ der Geref. Kerk, Julianalaan, te Soestdijk, is vanaf Zaterdag 8 September weer wekelijks geopend van 4.30 tot 5.30 u. Voorhanden voor volwassenenChr. romans. Theol. lectuur; voor kinderen jongens- en meisjesboeken, Ook mooie leesboekjes voor onze kleintjes. Leesgeld voor volwassenen 4 cent en voor kinderen i cent pet week per deel. MetUw deiecte Radio naar JULIANALAAN No. 72 SOESTDIJK U dan verzekerd kunt zijn, dal Uw toestel mei zorg en vakkun dig behandeld wordt. Vlugge en coulante bediening. BRANDSTOFFENHANDEL is Dinsdag 11 September wegens huwelijk Naaimachinehandel - Reparatie-inrichting Laanstraat No. 12 - Baarn Reparaties aan alle merken Naaimachines onder garantie Weder telefonisch te bereiken onder No. 2353 Aan het secretariaat der Soester Muziekvereen. „P.V.O.", Korenweg 3. Ondergeteekende geeft zich op als werkend lid donateur voor f per jaar. Doorhalen wat niet verlangd wordt. Bij toezending per post te frankeeren met 5 cent.

Soester Courant | 1945 | | pagina 4