58 W. N. NIEUWENHÜÏS IJl Amerika wil verdeling der golflengten. Geldige bonnen. Predikbeurten. Burgerlijke stand. WOLLEN DAMES JUMPERS J. Hoppenbrouwers Plaatselijk nieuws. Loodgieter - Electriciën ROB DE AVONTURIER DANKBETUIGING. Tandarts Veldkamp, geen spreekuur. ]ac. Westeneng, IMF* Alle verzekeringen. Laat Fa. v. d. WIJNG AART adviseren Hoe U zich moet assureren I Heioaweg 29 - Soest Telefoon 2064 i Voor het tijdvak van 21 Sieptember tof en met 4 October zijn de navolgende bonnen geldig verklaard. Bonkaarten KA, KB, KC 709, Serie M. M-05 Diveraen 750 gram suiker, bo- terhamstrooisiSl enz. of 1500 gram jam, stroop enz. of 750 gram ver- snaperingein. M-06 Diversen 250 gram zachte zeep. M-03 Vleieis 100 gram vlees. Bonkaarten KD, KÈ 709 Sterie M. M-13, M-14, M-15 Diversen 250 gram suiker, boterhamstrooisel enz. of 500 gram jam, troop enz. of 250 gram versnaperingen. M-16 Diversen 250 gram zachte zeep. M-17 Diversen 500 gram bloem of zelfrijzend bakmeel of kindermeel! (alile soorten) of kinderbiscuits. M-18 Re sierve 250 gram zachte zeep. Bonkaarten MA, MD 710 (bijzondere ar beid, a.s. moeders en zieken) Ser. M M-21 Suiker 250 gram suiker of bo terhamstrooisel; of 500 gram jam, stroop enz. of 250 gr. versnaperingen. Tabak* en Versnaperingenkaarten e|nz. M-31, M-32 Tabak 1 rantsoen cigaret- ten of kerftabak. M'35 Tabak 2 rantsoenen sigaretten of kerftabak. M-33 Versnapieringen 200 gram ver snaperingen of 400 gram jam, stroop enz. of 200 gram suiker of boterham - strooisel enz. M-36 Versnaperingen 100 gram ver snaperingen of 200 gram jam, stroop enz. of 100 gram suiker, boterham- strooisel enz. RANTSOENBONNEN VOOR RIJST. Op de rantsoenbennen voor rijst zal im den vervolge naar keuze verkrijgbaar zijln 250 gram rijst» bloem, zelfrijzend bakmeel, kindermeel (alle soorten) of kinderbiscuits. GELDIGHEIDSDUUR EIBON VERLENGD. De geldigheidsduur van bon L-01 Re serve (voor 1 ei) is verlengd tot en met Zaterdag 20 September. SOEST. NED. HERV. KERKEN. Oude Kerk. 10 uur, Ds. D. van Krugfen, (Dienst voor die Zondagscholen). 5 uur, Ds. D. van Krugten. Emmakerk. 10 uur, Eerw. Heer Drijver van Den Haag. Jeugddienst. 5 uur, Ds. M. Verkerk. Hees. 10 uur, Ds. M. Verkerk. Zonnegloren. 10 uur, Ds. E. Groeneveld. Eltheto. 10 uur Kinderkerk. Evangelisatiesamenkomsten, 21 Sèpt-, 7 uur, in huizie Buitenzorg. Spr. Eerw. Heer Van Gorkum. 24 Sept, 7.30 uur, in zaal v. d. Broek- Spr. Eerw. Heer Hofmeester. GEREF. KERKEN. Julianakerk. 8.30 ien 10.15 uur ,Ds. A. Brouwer. 4.30 uur Ds. W. A. Wiersinga van Na ar den. Wilhelminakerk. 10 en 5 uur Ds. S. G. Bloem van Hoogkerk. GEREF. KERK. Gebouw „Rehoboth''» Buntweg. 11 en 3 uur Ds. J. Waagnueester van Baarn. GEREF. GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. 10 en 5 uur leesdienst. CHR. GEREF. KERK. 10 en 4 uur leesdienst. VER. VRIJZ. GODSD. (N.P.B.) Geb. „Religie en Kunst'', Rembrandtlaan. 10.30 uur Ds. N. Padt- LAGE VUURSCHE. NED. HERV. KERK. *10 .en 6 uur Ds. A. G. Haring. GEBOREN. Hermanus Johannes, zoon van B. Har- togsveld en A. van Klooster, Schoolstr. 23. Lambertus Johannes, zoon vain M- van Hornsveld en N. Dorresteijn, Molen straat 106. Johanna Maria Francjna, doch ter van P. W. van Essenburg en J. M. Brouwier, Soesterbergsestraat 10. Harry, zoon van A, die Vries en R. Jansen, F. C. Kuijpierstraat 4. Susanna Elïsabeth, dochter van C„ Schrier en E. J. Slegt, Ericaweg 4. Gerrit Johannes Bernardus, zoon van A. L. Massop en G. M. v. d. Broek, Beetzlaan 54. Petrus Wilhelmus Hjenricus, zoon van P. W. H. Spermon en A. M. Kooijmans, Hartmanlaain 100. ONDERTROUWD. J. M- Koelink, 25 jr., monteur P.T.T., Talmalaan 15 en G. H. Duin, 21 jr., Dorresteïnweg 36. P. J. Kuijt, 30 jr., automonteur en C. J. C. M. Wichel,.32 jr., v. Lenneplaan 10a. GEHUWD. L. Tplboom, 23 jr., chauffeur en J. H. Riksen, 23 jr., Nieuweweg 22b. R. v. d. Hoed, 27 jr., chauffeur en A. B. Kok, 23 jr., Nachfegaalweg 2. H- Kraal, 24 jr., drogist en E. J. M. Jongs- ma, 20 jr., v. Weedéstraat 20. J. Lieuwen» 26 jr., sierg. vliegtuigtelegrafist en J. H. Pol, 20 jr., Hjeuvelweg 25b. OVERLEDEN. Everhardus Egbers, 63 jr-. ongeh., Oude Utrechtsevveg 36. Ge(ert Engelbarts, 73 jr., wednr. van G. Sïe- miens, Molenstraat 51. John van Gronin gen, 8 weken, J.ulianalaain 82. Gro.te maten. v. Wccdestraat 4-t naast de Apotheek HERBILLON knippatronen voorradig. DIERENBESCHERMING. Het rapport van de inspecteur van de Dierenbescherming over Augustus 1947 vermeldt o.m. het navolgende: Treft men ergens armzaliger paarden aan dan in de woonwagenkampen? Zij bie den doorgaans een troosteloze aanblik. Bij inspectie bleek een paard in zoda nige toestand te verkeren, dat afmaken ter plaatse het enige was, dat nog voor dit dier kon worden gedaan. Een ander paard werd aangetroffen, voor de wa gen gespannen, met etterende wonden ein der het tuig. Op straat werd 'n woonwagenbewoner aangehouden, die zijn uitgeput dier c.a. om de 10 meter sloeg met een zware stok, zodat voortdurend sidderingen trokken door het uitgemergelde lichaam van het dier. Ook een koopman meende zijn paard tot meerdere spoed te moeiten aanzet ten door slaan en wel met de leidsels» waarin knopen waren gelegd. Aan drie verschillende adressen wqrdan honden aangetroffen in schandelijke staat van vervuiling. Vol schurft en met open plekken, met voor ligging niets an ders dan een vuile hoop lompen; één hond lag bovendien nog aan 'n te korte ketting. Talrijke honden werden aangeredein of overreden op de hoofdweg. DE VERDWENE KAMPIOENE. De film van deze week heeft niet de pretentie een-groots filmwerk gqnoiemd te worden, maar de liefhebbers van het komische genre zullen er zich zeke,r uit stekend mee amuseren. De talrïj'Le ko mische situatie® vormen tesamen met 'n keur van populaire melodiecn, een vlot en vrolijk geheel. Van Weedestr. 23 Tel. 2577 POSTDUIVENSPORT. Ook de postduivenvereen. De Vriend schap'' hield j.1. Zondag een wedvlucht vanaf Vilvoorde in Belgb, afstand 152 kilometer. In concours waren 87 duiven, die om 8 uur werden gelost. De eerste duif arriveerde om 10 uur 11 min. 47 sec-, de laatste prijswinnende duif kwam om 10 uur 27 piin. 59 sec. binnen. De persoonlijke Oprijzen werden als volgt behaald: W.- Nieuwenhuis 171215 -17-18. Mej. C. Paauwe 2-5. H- Spik- man 310. G. Sukel 4. H. Pohlman 69 14. C. Dijkman 8. R. Bokma 1120. J. Pot 13—16—21. G. Teeken 19. H. van Sitter 22. De gedetailleerde uitslagen van ,.De Zwaluw'' en De Vriendschap'' in com binatie zijn: C. van Soest 1-7-22-23-27 28- 35— 54. J. Kamerbeek 2-15-18-25. H. Go- rissen 3133751. J. Kruseman 4- 42. W. Nieuwenhuis 5-24-39-44-50-53. C. Karstens 6—1445. Mej- C. Paauwe 8 20. H. Onwezen 9. Sj. Rijksen 103038. N. Baltus 11—36—48—58- H. Spikman 12 —31. G. Visser 16—32. G. Sukel 17. A. Priem 19—55. H. Pohlman 21—29—43. C. Dijkman 26. R. Bokma 3357. J- Vink 34. J. Stalenhoef 40. J. Pot 4147. v. Brakel en Grift 46. B. v. Boeijen 49 en G. Teeken 56. Hel ideale Laxeermiddel AUTO IN BRAND. Op de Van Weedesfraat geraakte, tijdens reparatie aan een militaire vrachtauto, deze auto en een naast de auto staande bus, gevuld met benzine, in brand. Hoewel de vlammen boog oplaaiden, be kwam de wagen weinig averij. NED. VROUWEN ELECTR. VER. Bovengenoemde vereqn. zal op Dins dag 23 September in hotel ,.Eemland''» ter gelegenheid van haar 9-jarig bestaan, een gezellige N.V.E.V.-middag houdén, waar iedere belangstellende huisvrouw welkom zal zijn. Het zal een middag vol attracties worden. Het bestuur verzoekt de bezoeksters tij dig" aanwezig te zijn, ï,n verband met de afwerking van het programma. Voor tijd van aanvang enz. zie men de advertentie in dit blad. BILJARTEN. In een onderhoud hetwelk wij hadden met de heer A. Verkerk, competitielei der van de Ned. Biljart Bond, district Eemland, vernamen wij, dat de -belang stelling voor de biljarts port in genoemd 'i district belangrijk is toegenomen. In dit seizoen zal worden gespeeld in een cadre en een libre klasse. De cadra klasse zal bestaan uit teams van ver enigingen uit Amersfoort, Utrecht e,n Soest. Voor de libre klasse schreven reeds 18 verenigingen in, n.1.: Leusderkwartier te Amersfoort, De Vergulde Wagen te Amersfoort, Metropole te Amersfoort, Nieuwe Kei te Amersfoort, Animo te Baarn, De Pauw te Baarn. Eemlust te Baarn, K.O-T. te Baarn, O.D-L. te Baarn, Oosterpark te Baarn, Centraal tê Soe&t, Be Gouden Ploeg te Soest, D.O.S. te Soest, Tavenu te Soest en Zonneheuvel te Soest. Aan die libre klasse, die in zes afdelingeftu is geplifsf, zullen 52 viertallen deelne men. Zoals wij uit diverse bescheiden, wed- strijdroosters, competitieindeling enz. konden opmaken, wacht de heer Verkexk als competitieleider van het distriqt Eem land dit seizoen een omvangrijke taak; Alleen in de libre klasse komen 208 spe lers uit» die gezamenlijk 1600 .partijen zullen spelen. De competitieindêling van de libre klas se ziet er als volgt uit: Afdeling 1: Leusderkwartier 1, Vergul de Wagen 3, Ons Genoegen 1, Metropo le 1, Nieuwe Kei 1. Gouden Ploeg 2. Ons Genoegen 2, Zonneheuvel 1. Afdeling II: Soestdijk 1, Centraal 2, K.O.T. 1, Vergulde Wagen 4- Nieuwe Kei 2, Animo 1, Leusderkwartier 2, Metro pole 2. Afdeling III: Middelwijk 1. Oosfer- park 1, T avenu 1, Leusderkwartier 3, D.O.S. 1, O.D.L. 1, Gouden Ploeg 3, Vergulde Wagen 5, De Pauw 1. Afdeling IV: Centraal 3, Metropole 3, Tavenu 2. Animo 2, Ons Genoegen 3, Soestdijk 2» K.O.T. 2, Tavenu 3, Eem lust 1- Afdeling V: Middelwijk 2, D.O.S. K.O.T. 3, Metropole 4, Soestdijk 3, De Pauw 2, O.D.L. 2, Zonneheuvel 2, Leus derkwartier 4. Afdeling IV: Centraal 4, Animo 3. Ta venu 4, Ons Genoegen 4, Vergulde Wa gen 6, Oosterpark 2, Animo 4, Zonne heuvel 3, Eemlust 2. De indeling van de cadre klasse volgt la ter. VLEESVERKOOP. Zaterdagmorgen heeft aan het slachthuis wederom vleesverkoopplaats. Van 9-10 uur voor de nummers 2451 tot en met 2800 en van 10-11 uur voor de nummers 2801 tot en mét 3150. Ook bouillon zal verkrijgbaar zijn, waarvoox een emmertje of iets «dergelijks moet worden medegebracht. WIE MIST RIJWIEL. Ongeveer 4 weken geleden bleef bij M. aan de Soesterbergsestraat een rijwiel met massieve banden staain, hetwelk nog steeds niet) werd afgehaald. De politie verstrekt inlichtingen. DUIZEND RUITERS NAAR SOESTDIJK. Die Koninklijke Federatie van Landelij ke Rijverenigingen kómt heden met on geveer duizend ruiters naar Soestdijk» waar te 3 uur precies wordt gedefileerd voor het Prinselijk Gezin. Het voornemen om deze ruiter-sbow te houdein is reeds enige maanden oud. Oor spronkelijk bestond het voornemen dit te doen ter gelegenheid van de verjaar dag van Prins Bernhard. Daar zeer veel landelijke afdelingen ech ter niet in staat waren, in verband mei het hooiseizoen, aan dit défilé deel te niemen, heeft men het uitgesteld tot na de oogsttijd. Nu evenwel zal geheel Nederland ver tegenwoordigd zijn. Het bestuur was eerst voornemens de inschrijvingen na 600 stop te zetten. De belangstelling was echter dusdanig, dat men hier van af gezien heeft, zodat nu ongeveer duizend landelijke ruiters aan dit festijn deelnemen. Voorafgegaan door een eigen muziek corps met pauken, trekt #de stoet, voor afgegaan door de standaarden, in de vol gende orde voorbij het paleis: Zuid-Hol land, Nóord-HolHand, Zeeland, Gelder land, Noord-Brabant, Drente, Utrecht, Friesland, Overïjse1', Limburg en Gronin gen. Direct na het défilé begeven de ruiters zich naar een terrein aan de be tonweg naar Utrecht, tegenover de oudei Veenhuizertol, waar verschillende de monstraties worden gegeven. Daar het, in verband met de regeling van het verkeer niet mogelijk is, dat de stoet in zijn geheel ook door Baarn en Soest trekt, zal slechts een gedoelde der ruiters met het muziekcorps te paard» bestaande uit ongeveer zestig man, eien tocht door Baarn en Soest maken. Dit muziekcorps vangt zijn ronde aan te ongeveer elf uur. De route gaat eerst door Baarn ien daarna door Soest. De groep komf onze gemeente binnen op de S^dhouderslaan en zich langs de ze laan, F. C. Kuijperstraaf, Van Wee destraat, Prins Bernhardlaan, Wald. Pyr- montlaan, Schrikslaan' Beckeringhstraat en het laatste gedeelte der Koninginn/e- tean naar het reeds genoemde terrein begeven, alwaar ook de opstelling voor het défilé zal plaats hebben. Nader vernemen we nog, dat ook het Prinselijk gezin de na het défilé te hou den demonstraties zullen bijwonen- - rj~' Ze hadden zowat een uur gevlogen, toen ze tot hun verbazing een groot stenen gebouw beneden zich zagen. Op enige afstand van het vreemde gebouw zagen de waarnemers een open plek, waarop behoorlijk geland kon worden en on middellijk Vlogen de machines omlaag, om het vreemde terrein te onderzoeken. Terwijl drïè| vliegeniers achter bileven om of) de machines te passen, trokken de De Verenigde Staten hebben aangeboden om samen met andere grote mogendheden enige van hun privileges op bet gebied van radio-uitzendingen op de korte golf af te staan, teneinde aan kleinere mogendheden een eerlijke kans te geven om zich te doen horen op 's werelds korte golf. Het voorstel werd naar voren gebracht door William Benton, Staatssecretaris voor Openbare Aangelegenheden van het Minis terie van Buitenlandse Zaken, ter gelegen heid van de Internationale Conferentie voor Uitzendingen op Hoge Frequenties, voor de bestudering van technische problemen met betrekking tot de verdeling van de reeds overbelaste kanalen voor uitzending door de lucht. Benton verklaarde, ten overstaan van de afgevaardigden van ruim 60 landen, dat Amerika bereid is het aantal zenders te verminderen. Indien andere landen zulks ook doen, zouden wij allen in staat moeten zijn om een eerlijk en rechtvaardig aandeel te verkrijgen in de beschikbare frequenties. Hij voegde hieraan toe dat Amerika' geen voorstander is van beheersing van de ethergolven door een paar staten en hij vestigde de aandacht op het Amerikaanse plan voor een gemeenschappelijk gebruik van frequenties als een goede basis waar op de Conferentie zou kunnen voortbouwen. Aan dit voorstel paarde Benton een drin gend verzoek om geen misbruik te maken van internationale mogelijkheden voor uit zending door de lucht. ,,Wij mogen niet over het hoofd zien dat internationale radio uitzendingen worden en kunnen worden ge bruikt om onwaarheden en onjuistheden te verspreiden en om zich aan internatio nale kwaadsprekerij te bezondigen. Dit be treuren wij." Benton zinspeelde op „het vrije spel van de frequenties" in de tegenwoordige wereld constellatie op het gebied van radio-uitzen dingen, en vestigde er de aandacht op, dat vele van de hoog-frequente zenders buiten de toegestane kanalen opereren. De Inter nationale Radio Conferentie, welke op de huidige Conferentie zal volgen, zal de ether-ruimte verdelen voor internationale radio-uitzendingen. Hieronder volgt een gedeelte van Benton's rede: „De oorlog heeft aan internationale radio uitzendingen de grootste stoot gegeven Het aantal zenders op de korte golf, dat, toen de oorlog het felst woedde, in gebruik was, zal misschien niet minder dan 800 stuks geweest zijn. Het is evenwel niet de fantastisch snelle ontwikkeling van inter nationale ^adio-uitzendingen, dat het be- belangrijkste deel van deze geschiedenis is. Een belangrijke schrede werd gedaan na de oorlog, toen men tot het besef kwam, dat radio-uitzendingen een weergaloos instr ment voor de vrede kunnen worden. Er heeft sedert het einde van de oorlc geen belangrijke afname plaats gehad, de omvang van internationale radio-uitze: dingen op hoge frequentie. De grote ove winnaars maakten enkele beperkingen, te wijl Duitsland en Japan uit de ether ve dwenen, doch hier stond tegenover, dat ai dere landen hun intrede op dit gebit deden. Op 1 Augustus van dit jaar wart er over de gehele wereld 739 hoge frequei tie-zenders in gebruik. Naar schatting va het Amerikaanse Ministerie van Buitej landse Zaken zijn er thans buiten de Ve enigde Staten 28.700.000 ontvangsttoeste len in gebruik, waarmede korte golf-sign: len kunnen worden opgevangen. Bijgevolg kan heden ten dage de rad zelfs mensen door de gehele wereld bere ken, voor wie geen andere gemakkelijke g> legenheid beschikbaar is op het gebied va berichtgeving en die thans langs direc' weg en prompt ontvangen. Radio wordt niet gestoord door de zo b kende hindernissen als afgelegenheid va de bewoonde wereld, beperkingen voor bu tenlandse valuta's, een tekort aan papit of filmmateriaal, invoerrechten of intern; tionale kartel-afspraken, welke een gerege de stroom van gedrukt of geïllustreerd m; teriaal bemoeilijken. Deze hindernissen i andere welke hiermede gepaard gaan, hel ben in het verleden tot gevolg gehad, dj een belangrijk deel van de wereldbevolkir van berichtgeving omtrent de rest van c wereld verstoken bleef. Van niet minder b lang is het feit, dat radio aan de land grenzen niet aan censuur onderworpen i Ongeveer 75 procent van de wereldbevo king is tegenwoordig jammer genoeg - aan een zekere mate van censuur onde worpen, speciaal wat betreft nieuwsbericl ten. Vandaar dat de radio de zekerste gelegei heid biedt om de enkeling direct vanuit c bron te bereiken, zonder bemoeienissen va buitenaf met betrekking tot selectie, inkh ding, verdraaiing of weglating van enig or derdeel. Het onderwerp van onze huidig besprekingen is het enige grootste mediui waarlangs het nieuws van de lopende ge beurtenissen ongehinderd zijn weg over "d gehele wereld kan vinden en waardoor dat gene, dat door elk volk is bereikt op he gebied van opvoedkunde, cultuur, weten schap en kunst naar de verst verwijderd uithoeken van de wereld kan worden ver spreid. Het is duidelijk, dat er niet genoeg frequen ties bestaan om elk land toe te staan on beperkt en ongelimiteerd gebruik te makei van radio-zenders op de korte golf. Indiei er gedurende de wedloop naar het in ge bruik nemen van frequenties „roverij' heeft plaats gehad, was het doel hiervai een nieuwe schat te vinden, welke plotse ling van groter waarde is geworden dai goud of zelfs steenkool of graan. Een systeem van gemeenschappelijk ge overigen op verkenning uit» nieuwsgie rig om tc weten, wat er nu weer viel te ontdekken in dit geheimzinnige land. Het dichife ourwoud verborg het gebouw geheel en al, en 't was niet gemakkelijk', om door het gewirwar van struiken en lianen heep te dringen. Familie. Buren, Vrienden en Kennissen. Voor de vele blijken van medeleven efi bewijzep van deelneming, ons be toond gedunende de ziektte, bij het overlijden en het begrvaen van on ze enige lieve zoon, HENDRIK GERRIT ALBERTUS STAAE; betuigen wij allen, die hieraan bijdroegen, cpze hartelijke dank. In het bijzonder zijp wij dankbaar voor de goe de medische hulp en verzorging hem geschon ken door H. H. dokto ren en verpleegsters, zo wel in het ziekenhuis rDe Lichtenberg" te Amersfoort als hier ter plaatse. Tevens onze hartelijke dank aan zijp werkgeef ster „Luctor" N.V. te Baarn, voor de grote weldaad, waaraan direc tie en personeel 't huin- ne rijkelijk toevoegden. Ook gevoelen wij ons verplicht onze dank te betuigen aan onze He melse Vader, die er voor zorgde, dat plaatse lijke predikanten, zowel van eigen als van andere gemeente, en in 't bij zonder zijn oud-leraar» hoofd der Mulo school, Mr. S- Fokkens, zijn weg bereidde naar Ons Va derhuis, waar wij allen elkaar \Veer hopen te. ontmoeten. Ten slotte dank aap de Eerste Soestcr Begrafe nis Onderpemïng voor de zeer nette en accura te bediening bij de be grafenis. Uit aller naam, ZIJN VADER EN MOEDER. Hartmanlaan 55, houdt van Maandag 22 tot en met Zater dag 27 September TE KOOP handnaaimachine f 60. Da Costalaan 8. Familie Slager, Eigendomweg 56, groet door deze alle vrienden en kennissen bij hun vertrek naar Hil versum, Koningstr. 107. Allen, die blijk hebben gegeven van hun deelne ming met het verlies van onze lieve zoon, broeder, behuwdbroeder en oom, zeggen wij onze hartelij ke^ dank, in het bijzon der aan de heer Joh. Tak en zijn persopeel, voor alles wat zij voor onze zoon geweest zTjp en gedaan hebbep in de 5 jaar, dat hij daar werk zaam was. FAMILIE C. KEJA. Schoufepkampweg 59. FAM. W. HEINHUIS. Da Costalaan 17. Te koop prima 10 staats GASHAARD (compleet). Heuvelweg 40, Telefoon 2136. Gevraagd nette HULP in de huish voor dag en nacht, geheel huiselijk ver keer. in gezin zonder kin deren. Aantn Mevr. Don selaar, Herengracht 130, Amsterdam C. Te koop Duitse kruissn PIANO. Prima instrument, f875.— Br. No. 545 bur. S.C. Hotel ,.De Boschvijver", Soesterbergsestraat. vraagt KAMERMEISJE. Persoonlijke aanmelding Wie wil jong zakenman helpen en hem f 1500.— LENEN Wil hoge rente betalen en kan op korte termijn aflos sen. Br. No. 549 bur.S C. RUlL. Aangeb. jongensliets zon der banden (wielmaat 24 x D/o)- Gevraagd herenfiets zonder banden. Kerkstraat 24 TE KOOP giote vulkachel metstenen gemetseld, geschikt voor werkplaats en magazijn Piijs f40.-. Bevr. Toren straat 3 IE KOOP haard, turlkachel.kolenfor- nuis. bruin ratiné petje en een guitaar (z gan) Ruilen grote hulshoudtalel voor een kleinere M. J. Bender, Braamweg 90. NETTE MEISJES gevraagd Hoog loon. Was serij Kraayenhof. Eem- straat 18. Baarn WEGGELOPEN zwart poesje met witte po ten. borst en snuitje. Gaar- ne terugbez E. Pieper. L. Brinkweg 5. Gevraagd in Soest kleine ZIT-SLAAPKAMER met pension (3 maaltijden), werkzaamheden Buitenshuis Opgave met prijs R. G. v. Essen. Birktstraat 2. Te huur gevraagd, met recht van koop, MOTORRIJWIEL, in goede staat, door erv. kalme rijder. Br. No. 546 bur. S.C. IE KOOP massief eiken huisVamer- ameublement met dressoir, matting, vloerkleed, trap loper, schilderijen. 2 Old finish tafeltjes (rond).huis- kamerlamp. schemerlamp, 30-dlg. glasstel, wandkof fiemolen. alles in prima staat Vrijdagavond na 7 uur en Zatermiddag na 3 uur. Rembrandtlaan 3. PLAATS tegen gel I 4-jarig s> een net b liefst met 544 bur. MEISJES gevraagd „Dubbel 3. Baarn. VOLLEF in de huis gen 1 Oc dag en na Z 19B. 1 TE KOO eiken ultsi cos W.C haidlaan I TE KOO eiken sla meau. ka: len, 2 nac peaux. tal nen. vloer manteaux te bevr fc TE KOO zwart et weinig g Korteweg Vrijblijv< TE HUU aangeb.» beid, in 3 kamer le verdi schaafd» dat woor kan opl< uitvoerig leeft., gc 550 bur< TE KOC wegens salon in koop zw blement stel, 2 i tafel en Tevens i keuken overgord aardige kinder a Stadhoui

Soester Courant | 1947 | | pagina 2